Horoskop dzienny na środę 20 maja dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 20.05.2020
Horoskop dzienny na środę 20 maja dla każdego znaku zodiaku
Fotografia: Chillizet

Środa to trudny dzień dla wielu z nas. Sprawdź horoskop dzienny na środę 20 maja dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię czeka. 

Środa to środek tygodnia, w związku z czym musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość, zanim pomyślimy o błogim weekendzie. Niektórzy jednak wyjątkowo na niego czekają, bo ten tydzień jakoś im nie idzie. Wszystko zależy od tego, co przewidziały dla nas gwiazdy. Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 20 maja i przekonaj się, co czeka na twój znak zodiaku. Czy uda ci się spokojnie przetrwać ten dzień?

Zobacz także: Twój charakter wypisany jest w gwiazdach. Sprawdź, co o twojej osobowości mówi znak zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran ten dzień rozpocznie ze sporą dozą energii, jednak im dalej w lasy, tym trudniej będzie ci się zmotywować. Może ci zacząć doskwierać zmęczenie i senność. Dlatego pierwszą połowę dnia wykorzystaj na obowiązki tak, żeby po południu móc pozwolić sobie już wyłącznie na odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk odznacza się dziś wyjątkową jak na siebie wrażliwością. Odkryjesz nawet w sobie duszę artysty i postanowisz zabrać się do jakiś kreatywnych projektów. Odkryjesz także nowe hobby, które będzie ci towarzyszyć przez najbliższe miesiące, a może nawet lata.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta początku dnia nie mogą zaliczyć do udanych. Będziesz miał dość wszystkich i wszystkiego i zapragniesz odpoczynku. Gdy już przez wszystkie ważne rzeczy uda ci się przebrnąć, będziesz mógł odpocząć i tym samym od razu poprawi ci się nastrój. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak będzie musiał dziś wybrać, co jest dla niego najważniejsze. Niestety, choć bardzo byś tego chciał, nie dasz rady sprostać wszystkiemu, a także wymaganiom wszystkich. Musisz w końcu ustalić priorytety, bo inaczej weźmiesz na swoje barki zbyt wiele.

Horoskop dzienny - Lew

Lew dzisiaj ma nastrój na pogrążenie się w marzeniach i wspomnieniach. Lepiej zatem nie stawać mu na drodze, zwłaszcza rozkazując mu, co ma zrobić. On dziś nie ma nastroju na obowiązki. Dlatego też po południu możesz wdać się w kłótnię, wywołaną niezrozumieniem twoich potrzeb. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna doskonale wie, czego chce i od rana będzie pokazywać, że jest pewna siebie. To zdecydowanie jej się opłaci w pracy. Po południu możesz pozwolić sobie na odrobinę luzu. Dobrym wyjściem z sytuacji będzie spotkanie z kimś bliskim lub pogaduchy z przyjaciółką.

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś postanowi nie poddawać się emocjom. I bardzo dobrze! Nerwy ci nie służą, a taki spokojny dzień jest ci zdecydowanie potrzebny. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, nie wdawaj w niepotrzebne dyskusje i zaufaj intuicji, a wszystko będzie dobrze. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion nie ma dziś cierpliwości. Dlatego też wszędzie będzie pchał się rękami i nogami. I choć może to nieco irytować twoich współpracowników, sprawi, że zaimponujesz swojemu szefowi. A dzięki temu możesz naprawdę sporo zyskać. Postaraj się jednak do wszystkiego podchodzić ze zdrowym rozsądkiem, żeby nie przesadzić. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będzie dziś bardzo przedsiębiorczy i we wszystkim, czego się dotknie, postanowi dać z siebie wszystko. To na pewno zostanie docenione przez twoje otoczenie, nie zapomnij jednak o zasłużonym odpoczynku. Wieczór to dobry pomysł, żeby poświęcić trochę czasu swojemu hobby.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś powinien pokazać się z tej optymistycznej strony. Dobry humor i miłe nastawienie sprawią, że zyskasz wielu zwolenników. Zwłaszcza, jeżeli będziesz szczery, ale nie do bólu. Po południu pozwól sobie na odpoczynek. Dobrze mogą ci zrobić także udane zakupy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik długo nie mógł zebrać się do obowiązków, które wymagają cierpliwości. Dziś jednak jest na nie gotowy. Dlatego uzbrój się w cierpliwość i do dzieła! Świat stoi przed tobą otworem. Wieczorem zapragniesz poczuć adrenalinę. Nie rób jednak nic ryzykownego. Dobry horror powinien wystarczyć. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby przypomną dziś sobie o pomysłach, które odkładały z tyłu głowy i do dziś nie mogły ich zrealizować. Teraz przyszedł na nie idealny moment! Dzięki temu ten dzień będzie tak udany, jak dawno nie był. Humor dodatkowo poprawią ci bliscy, którzy postanowią wdać się w ten wir kreatywności razem z tobą. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które narzekają na brak przyjaciół. Nie potrafią nawiązywać bliskich relacji

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów