Horoskop dzienny na środę 12 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 12.08.2020
horoskop dzienny
Fotografia: Chillizet

Co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący tydzień? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 12 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jeśli chcesz przestać być tak zirytowany, przypomnij sobie wreszcie, co tak naprawdę sprawia ci w życiu przyjemność. A potem to zrób! Kiedy ostatni raz dałeś sobie taką możliwość?

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jeśli wszystko, co teraz budujesz, posiada fałszywe podstawy, pod koniec tygodnia poczujesz, że lada moment może ci się zawalić cały świat. Po co ci ta maskarada?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - zastanów się czy twoje propozycje pomocy są w tej chwili na miejscu. Wydaje ci się, że chcesz dobrze, jednak twoi znajomi mogą mieć wrażenie, że działasz bardziej w swoim interesie...

Horoskop dzienny - Rak

Rak - osoba z przeszłości, która wciąż chce mieć dostęp do twojego życia, nie ma czystych intencji. Raczej domaga się od ciebie zapewnienia, że w każdej chwili można do ciebie wrócić. I... czekasz. Czy podoba ci się taka rola?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - ktokolwiek pozwalał sobie w ostatnim czasie na to, żeby nie traktować cię poważnie, zaczyna czuć na sobie kły i pazury lwa. Będziesz teraz bardzo mocno stawiać granice i ktokolwiek tego nie uszanuje, szybko zacznie żałować.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - czasem warto zrobić coś tylko w żartach, nie na poważnie, bez krytykowania samego siebie i stawiania wymagań innym. Sprawdź, jak się z tym poczujesz. Daj się ponieść!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - zamartwiasz się brakiem uznania ze strony kogoś, kto niedawno na twoich oczach się ośmieszył. A ty nawet tego nie zauważasz! Przestań idealizować ludzi, którzy cię ranią. Nie zasługują nawet na twoje myśli!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - zadbaj o ciepłe relacje z rodziną, brakuje ci domowego spokoju. Świat zewnętrzny może cię teraz przytłaczać. Znajdź czas na to, żeby popracować nad więziami rodzicielskimi lub z rodzicami.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - marzy ci się wycieczka w ciepłe kraje, ale nie możesz sobie na nią pozwolić? Wybierz się nad wodę gdzieś blisko ciebie, gdzieś tam, gdzie nie ma tłumów. Dostrzeż piękno tu, gdzie się znajdujesz. Wtedy odkryjesz, że wakacje można mieć wszędzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - znajomi nie wiedzą, co się z tobą dzieje! Chyba trochę o nich zapomniałeś. Odezwij się do osób, które lubisz, i wykaż zainteresowanie ich sprawami. W przeciwnym wypadku niektóre więzi rozluźnią się aż za bardzo...

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli masz ochotę odnowić dziś kontakt z kimś z przeszłości, zrób to. Gwiazdy mówią, że warto spróbować. W waszym życiu wiele się zmieniło i dawne problemy już was nie dotyczą. Możecie zacząć jeszcze raz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - ludzie liczą na twoją przyjaźń i dobry charakter. Nawet nie wiesz, ile osób teraz potrzebuje takiej łagodności, jaką w sobie masz. Daj od siebie wszystko co najlepsze, a zwróci się w najbliższym czasie.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów