Horoskop dzienny na sobotę 5 października 2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 04.10.2019
Horoskop dzienny na sobotę
Fotografia: shutterstock.com

Horoskop dzienny na sobotę 5 października 2019 roku - sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy!

Horoskop dzienny na sobotę 5 października 2019 roku podpowie ci, na co powinieneś zwrócić uwagę. Czy gwiazdy będą ci dziś sprzyjać? Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Zobacz także: Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Horoskop dzienny dla Barana

Horoskop dzienny dla Barana ostrzega przed nieszczerymi osobami. Ktoś, komu ufasz od długiego czasu, nie ma dobrych zamiarów. Bądź uważny i nie plotkuj o znajomych, bo w najgorszym przypadku te plotki mogą obrócić się przeciwko tobie.

Horoskop dzienny dla Byka

Byki czeka bardzo udany początek weekendu. Od rana będziesz przepełniony optymizmem, a dobry humor nie opuści cię aż do wieczora. To idealny dzień na spotkanie ze znajomymi i poprawę relacji z osobami, z którymi niedawno byliśmy w konflikcie. Przyjaciele wybaczą nam dzisiaj wszelkie urazy.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt

Bliźnięta powinny dziś zadbać o porządki wokół siebie. Jesienna aura sprzyja odnawianiu wnętrza - być może powinieneś postawić na nowe dekoracje i doniczkowe kwiaty? Sprawdź również swoją garderobę na ten sezon - w kieszeni starego płaszcza możesz odnaleźć coś, co poprawi cały twój dzień.

Horoskop dzienny dla Raka

To dobry czas na spotkanie z rodziną. Przygotuj ciepły obiad i zainicjuj szczerą rozmowę. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje wsparcia i pomocnej ręki, ale nie chce mówić o tym głośno. Jeśli będziesz uważny, zdołasz dostrzec problem. Wystrzegaj się jednak dzisiaj Byka i Bliźniąt.

Horoskop dzienny dla Lwa

Lew będzie miał dzisiaj powody do zadumy i głębokiej refleksji. Przemyśl dokładnie swoje finanse - niektóre zobowiązania powinieneś spłacić już dawno temu. Nie obiecuj zbyt wiele i nie pożyczaj dzisiaj nikomu pieniędzy. Ktoś może chcieć wykorzystać twoją chwilę słabości.

Horoskop dzienny dla Panny

Osoba spod znaku Panny musi być dzisiaj specjalnie ostrożna. Nieufność wobec obcych i przezorność sprawią, że uda ci się uniknąć kłopotów. Możesz w pełni zaufać bliskiemu Rakowi - na pewno zrozumie twoje obawy i będzie cię wspierał w trudnym czasie.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Horoskop dzienny dla Wagi

Waga lubi znajdować się w centrum wydarzeń i to właśnie ją dzisiaj czeka. Nie ukryjesz się przed wzrokiem innych - usłyszysz sporo komplementów na temat swojego wyglądu. Znajomi będą próbowali wyrwać cię na zabawę, nie przesadzaj jednak z alkoholem.

Horoskop dzienny dla Skorpiona

Skorpiony poczują w tę sobotę nagły przypływ dobrej energii. To pomoże ci się uporać z obowiązkami, które odkładałeś przez cały tydzień. Dodatkowo czeka cię bardzo owocna rozmowa z Baranem, po której przemyślisz swój styl życia.

Horoskop dzienny dla Strzelca

Horoskop dzienny na sobotę przewiduje ambitny czas dla Strzelca. Osoba spod tego znaku spędzi cały ranek na ogarnianiu domowych obowiązków. Później wpadnie w wir pracy, która może okazać się zalążkiem przyszłego biznesu. Tylko tak dalej!

Horoskop dzienny dla Koziorożca

To idealny dzień na pielęgnację i odpoczynek. Koziorożec powinien dziś o siebie zadbać. Stresy ostatnich dni odbijają się na twoim samopoczuciu oraz wyglądzie. Postaw na długi relaks w wannie, odżywiającą maseczkę lub wizytę u fryzjera.

Horoskop dzienny dla Wodnika

Wodniki spędzą dzień na rozrywkach i zabawie. Stres całego tygodnia pójdzie w odstawkę - najbliżsi przyjaciele dopilnują tego, żebyś nawet przez chwilę nie myślał o pracy. Przychylny znak dla Wodnika w tę sobotę to Strzelec.

Horoskop dzienny dla Ryb

Sobota dla Ryb nie będzie się specjalnie wyróżniać. Poświęć trochę czasu na naukę nowej umiejętności lub języka obcego - to opłaci się w przyszłości. Poza trudnościami ze wstaniem rano z łóżka, nie napotkasz na swojej drodze więcej problemów.

Zobacz także: Sennik - znaczenie snów. Dowiedz się, co oznaczają twoje sny?

Który znak zodiaku jest twoim idealnym kochankiem? Odpowiedz na pytania i sprawdź!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów