Horoskop dzienny na sobotę 3 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 03.10.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 3 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop tygodniowy miłosny na 28.09-5.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - wykorzystaj ten pierwszy jesienny weekend na to, by nadrobić zaległości w wysiłku fizycznym. Niezależnie od tego, czy będzie to spacer na świeżym powietrzu, joga czy intensywny trening na siłowni, nic tak dobrze nie wpłynie na twojego ducha, jak lekkie zmęczenie ciała.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - spędź dzisiaj trochę czasu w samotności i poważnie zastanów się nad tym, czego chcesz. Być może tego teraz nie widzisz, ale twoje myśli i działania zaprzeczają sobie nawzajem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - podejdź z uśmiechem do wszystkich nerwowych sytuacji, jakie staną na twojej drodze. Dziś masz niebywałą umiejętność rozładowywania napiętej atmosfery żartami. Ludziom bardzo się to spodoba.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - zamiast myśleć o tym, co chciałabyś/chciałbyś odzyskać z przeszłości, rozejrzyj się wokół i sprawdź, co wywołuje twoją ekscytację. Warto teraz, na jesień, zacząć coś nowego. To sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z twojej twarzy!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - zadbaj o to, żeby był to naprawdę wolny dzień. Nie tylko od obowiązków, ale także natrętnych myśli, które ostatnio kazały ci zwątpić w siebie. Uciekaj. Uciekaj tak długo, aż poczujesz się dobrze i bezpiecznie. Gdzieś lub... z kimś.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - jeśli jest w twoim życiu nowa relacja uczuciowa, najlepiej sprawdzi się metoda ciepło-zimno. Nie zaszkodzi być trochę niedostępnym. To spowoduje, że druga strona zacznie się obawiać, że cię straci.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - podczas pełni Księżyca odkryłeś/aś coś, czego się nie spodziewałeś/aś. Co zamierzasz z tym zrobić? Dobrze się zastanów, bo stawka jest wysoka.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie goń za czymś, czego nie możesz mieć. Rzeczywiste źródło twojego szczęścia jest pod ręką. Jednak jeśli postanowisz uparcie skupiać się tylko na tym, czego ci brakuje, nigdy tego szczęścia nie poczujesz...

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - wyskocz na chwilę za miasto, albo przynajmniej poza jego centrum, i spędź odrobinę czasu na łonie natury. Zobaczysz, że napięcie, jakie było w tobie przez cały tydzień, powoli ustępuje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - czeka cię bardzo romantyczny wieczór. Emanujesz seksem, jest w tobie mnóstwo miłości. Daj sobie szansę na to, by poczuć każdą z tych emocji. Twój partner będzie wniebowzięty. Jeśli go nie masz, koniecznie wyjdź dzisiaj z domu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - powroty do eks to rzadko jest dobry pomysł. Zastanów się, czy utrzymując ze sobą kontakt nie dajecie sobie po prostu poczucia bezpieczeństwa. Jednocześnie doprowadzacie do tego, że nie ma wokół was miejsca na nową historię...

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - wymierzaj dziś sprawiedliwość. Traktuj ludzi dokładnie tak, jak oni traktują ciebie. Nie okazuj łaski i nie powstrzymuj się w obawie, że sobie pójdą. Dziś stosuj metodę "oko za oko, ząb za ząb".

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów