Horoskop dzienny na sobotę 26 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 26.09.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 26 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - ktoś jest tobą bardzo mocno zauroczony, ale wstydzi się to pokazać. Jeśli jeszcze nie domyślasz się, o kim mowa, rozejrzyj się wokół i sprawdź, kto ucieka na twój widok wzrokiem.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - szansa na zmysłowe przyjemności jest bardzo duża, możesz z kimś doświadczyć niemal uczty. Ale jeśli nie docenisz jego/jej obecności, szybko się okaże, że musisz obejść się smakiem...

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - poczujesz się tak, jakby nagle wyszło słońce. Wszystko ułoży się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a nadzieja wróci do twojego serca. Czekają cię teraz dobre dni, pełnie przyjaźni i miłości.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - do kogo możesz się odezwać, kiedy nie wiesz, gdzie masz się podziać? Czy są to przyjaciele, rodzina czy partner? Jeśli partner znalazł się na ostatnim miejscu, czas się zastanowić nad przyszłością tej relacji.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - możliwe, że będziesz się teraz głęboko zastanawiać nad tym, czy wierzysz w siebie, czy nie. Nie oddawaj odpowiedzi na to pytanie innym ludziom. Ona powinna służyć tylko tobie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - ktoś cię dzisiaj zirytuje, ale najlepiej zrobisz, jeśli nie zareagujesz wcale. Nie trać na to energii. Czy znasz takie powiedzenie: "Nie ma publiczności - nie ma przedstawienia"? Zastosuj je do tej sytuacji.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - zbliżająca się pełnia Księżyca ukaże istotne dla ciebie sprawy w zupełnie nowym świetle. To, co teraz wydaje ci się pewne, za kilka dni już takie nie będzie. Nasłuchuj, ufaj swojemu wewnętrznemu głosowi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - możesz zostać oskarżony o wprowadzanie stresującej atmosfery, bo osoba z twojego otoczenia nie będzie potrafiła zrozumieć, że przewidujesz nieszczęścia właśnie dlatego, że chcesz dla niej dobrze. Obie strony powinny trochę odpuścić, bo racja jest po obu stronach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - pochłonie cię nagły flirt i zobaczysz dla siebie szansę na to, by chłodne jesienne wieczory stały się gorące. Nie żałuj sobie przyjemności. Dolce vita!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - upartość w związku czasami popłaca, bo służy wyznaczeniu granic. Ale jeśli odmawiasz współpracy jedynie dla zasady, później możesz żałować swojego zachowania.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - rozglądaj się uważnie, bo w pobliżu znajdzie się niedługo szansa, o jakiej od dawna marzyłeś. Jeśli nie będziesz mieć szeroko otwartych oczu i nadstawionych uszu, możesz ją przegapić. Wodniki, które pozostaną w skupieniu, trafią teraz na coś, co jest im przeznaczone.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie przejmuj się, jeśli nie wszystko potoczy się teraz po twojej myśli. To wbrew pozorom zapowiedź tego, że czekają cię lepsze czasy. Musisz tylko zrezygnować z tego, co już ci nie służy. Czy masz odwagę?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów