Horoskop dzienny na sobotę 23 maja dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 23.05.2020
Horoskop dzienny na sobotę 23 maja 2020 dla każdego znaku zodiaku
Fotografia: Chillizet

Jak spędzisz tę sobotę? Sprawdź horoskop dzienny na 23 maja dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co przewidziały dla ciebie gwiazdy.

Sobota to taki dzień, że każdy chciałby leżeć z nogami do góry i odpoczywać. Niestety nie zawsze tak się da. Zwłaszcza, gdy gwiazdy akurat dla naszego znaku zodiaku postanowią być bezlitosne. Tak też niestety jest i tym razem. Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 23 maja i przekonaj się, czy twój znak zodiaku będzie miał dziś czas na relaks, czy może jednak będziesz musiał dać z siebie więcej niż inni.

Zobacz także: Faceci spod tego znaku zodiaku mają ogromne wymagania. Mało która kobieta jest w stanie ich zadowolić! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran będzie dziś bardzo empatyczny. Chętnie pomożesz innym, ale uważaj, żeby nie dać się wykorzystać. Zwłaszcza, że ktoś tylko czyha na moment, w którym będzie mógł cię skrytykować. Staraj się skupić na dobrym humorze i nie daj go sobie popsuć czyimś marudzeniem.

Horoskop dzienny - Byk

Byk wykaże się dzisiaj wyjątkową porządnością. Nie dość, że wszystko wokół ciebie będzie błyszczeć, to jeszcze każdego ustawisz na tip-top. Postaraj się jednak być delikatnym. Twoje rozkazy mogą skończyć się w domu jedną, wielką awanturą. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się dziś wyjątkowo lekko. Zaczniesz doceniać otaczający cię świat, a do tego będziesz szczególnie wrażliwy na piękno sztuki. Niemal wszystko będzie cię wprawiało w zachwyt, a spojrzenie na różne rzeczy z innej perspektywy poszerzy twoje horyzonty. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak czuje potrzebę przeżyć duchowych, ale postaraj się podzielić tym z innymi. Zamykanie się w sobie może sprawić bowiem, że zaczniesz odczuwać frustrację, że nikt cię nie rozumie, a do tego będziesz musiał wykonywać rzeczy, na które zupełnie nie masz ochoty. Szczerość natomiast ci się opłaci. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew znów potrzebuje zmiany. Wszyscy dookoła będą zaskoczeni, że w twoim otoczeniu da się jeszcze coś ulepszyć, choć wszystko już wydaje się być perfekcyjne. Ty jednak czujesz, że to wciąż za mało, a samodoskonalenie siebie i otoczenia to zawsze dobry pomysł. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna dziś postanowi skupić się na swoich najbliższych. Rozmowy z rodziną, wspólne spędzanie czasu, dobrze ci zrobią. Możecie też wybrać się na szalone zakupy lub zadbać o siebie, np. urządzić sobie domowe SPA. Wszystkie te małe przyjemności sprawią, że się zrelaksujesz. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga będzie miała przełomowy dzień. W końcu odetniesz się od przeszłości i zapragniesz zmian! Nie ma co zwlekać, to dobry moment na planowanie i wcielanie planów w życie. Zwłaszcza, że w powietrzu czuć szansę na nową, interesującą znajomość. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion spędzi dzień bardzo sympatycznie, ale gdzieś z tyłu głowy będziesz czuć, że czegoś ci brakuje. Musisz jednak zacząć doceniać drobne rzeczy, które są wokół ciebie. Nie wszystkich możesz uszczęśliwić i nie każdy będzie cię akceptował. Najważniejsze, żebyś w końcu to ty zaakceptował sam siebie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec zamierza dziś oddać się dobrej zabawie. Twoja szczodrość i serdeczność sprawią, że zdobędziesz nowych przyjaciół. Tak trzymaj, a wszyscy docenią twoje starania. Zwłaszcza, że w ten weekend sporo osób cię ocenia. Nie musisz się jednak tym martwić, jeśli tylko będziesz sobą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec nie może znieść już swojego otoczenia. W związku z tym masz dwa wyjścia. Albo zmień otoczenie, albo zdecyduj się na zmiany! I nie przejmuj się gadanie innych. Nieżyczliwe ci osoby będą komentować każdy twój krok, nieważne, co zrobisz. Postępują w zgodzie ze swoim sumieniem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik będzie próbował robić wszystko, żeby uniknąć kłótni. Zgrywanie "Zosi-samosi" jednak nie wpłynie na ciebie dobrze. Daj sobie pomóc i nie próbuj wszystkim udowodnić, że możesz wszystko zrobić sam. Dzięki temu każdy w twoim otoczeniu będzie mniej sfrustrowany.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby dziś są bardzo dociekliwe. To może doprowadzić do rozwiązania przez ciebie tajemniczej zagadki, nad którą od dawna się głowisz. Ten dzień sprzyja także finansom. Wpadniesz na genialny pomysł, dzięki któremu w najbliższym czasie zapowiada się przypływ gotówki. 

Zobacz także: Te 3 znaki to urodzeni panikarze! Nie potrafią radzić sobie ze stresem

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów