Horoskop dzienny na sobotę 22 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 22.08.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 22 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dzisiaj działaj po swojemu i nikogo nie słuchaj. Ty sam wiesz najlepiej, co masz teraz robić. Inni, nawet jeśli chcą dla ciebie dobrze, w tej chwili po prostu cię nie rozumieją.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - dopadnie cię tęsknota za kimś, kto niedawno zniknął z twojego życia. Jednak twoja upartość sprawia, że nie chcesz tego w żaden sposób okazać. Ta osoba jest głęboko przekonana, że wcale o niej nie myślisz!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - odpocznij od ludzi i zrób sobie dzień wolnego. Nie musisz być zawsze dostępny, rozmawiać ze wszystkimi znajomymi. Jeśli potrzebujesz czasu, żeby pozbierać myśli i nabrać więcej spokoju, pozwól sobie na to dzisiaj.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - dziś uświadomisz sobie w jakiś sposób, że jesteś przez kogoś kochany. Wątpiłeś w to uczucie, jednak teraz zauważysz z całą jasnością, że jest prawdziwe. Czy je odwzajemniasz?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie potrzebujesz niczyjej akceptacji. Pierwszy raz od dawna widzisz samego siebie takim, jakim jesteś i jest ci ze sobą dobrze. Pozostań z tym uczuciem jak najdłużej, a zobaczysz, że ludzie je od ciebie przejmują.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - czujesz, że nastał czas przygotowań, jednak nie wiesz jeszcze do czego. Zbliża się jesień, którą otworzy czas twoich urodzin - wszechświat zaprasza cię teraz do przemyślenia listy życzeń. Czego pragniesz, a czego... już nie?

Horoskop dzienny - Waga

Waga - wykorzystaj zdrowy rozsądek, żeby przemyśleć, co naprawdę ma dla ciebie wartość. Co jest główną stawką w grze, w którą grasz? Dla czego podejmujesz wysiłek?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - romantyczny i pełen tajemnic wieczór... Poczujesz, że chłodniejsze noce sprawiają, że wracasz do swojego żywiołu. Jak chcesz je spędzić? Czy ta osoba, która jest obok ciebie albo w twoich wyobrażeniach, pasuje do tego obrazka?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - ktoś za tobą tęskni i bardzo by chciał, żebyś stał się częścią jego życia. Nie jest to wcale związane ze smutkiem, a raczej z potrzebą twojej obecności. Jest przez tę osobą nie wyrażona, bo nie jesteście bliskimi osobami. Ten ktoś by chciał, aby to się zmieniło! Czy umiesz rozwikłać tę zagadkę?

Koziorożec - jeśli odczuwasz ból, to paradoksalnie... dobrze! To oznacza, że wzrastasz i rozwijasz się. Przekraczasz swoje dawne granice, aby mieć odtąd większe możliwości. Już niedługo poczujesz się lekko.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - wyślij wiadomość, którą masz ochotę wysłać. Spotkaj się z osobą, o której teraz myślisz. Warto spróbować, nawet jeśli to ktoś z przeszłości.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie wpadaj w melancholię bez powodu. Koniec lata może cię nastrajać nostalgicznie, ale zamiast się smucić, pomyśl o wszystkich dobrych rzeczach, które mogą przynieść kolejne miesiące. Jakie masz plany na jesień?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów