Horoskop dzienny na sobotę 19 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 19.09.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 19 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jeśli czegoś pragniesz, poproś. Nie wszystko możesz zdobyć sam. Do połowy listopada twoje działania będą przyblokowane przez retrogradację Marsa. Jesteś zdany na życzliwość Wszechświata i ludzi. Bądź miły i skromny.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - karma Bykom nie odpuszcza, i Uran zadba o to, by tak pozostało do końca roku. Każdy twój uczynek do ciebie wróci, więc zastanów się nad tym, jak chcesz traktować ludzi wokół siebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - wiele osób spod znaku Bliźniąt ma teraz możliwość oddzielić grubą kreską swoje dawne niepowodzenia i teraźniejszość, która okaże się pasmem sukcesów. Spróbujcie! Gwiazdy sprzyjają wam jak nigdy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - tęsknota za czymś, co już nie wróci w swojej dawnej formie, jest niekonstruktywna. Marnujesz na nią czas. Tym bardziej, że gdyby się nad tym zastanowić, to przecież ktoś wzbudził w tobie to uczucie... Jaki miał w tym interes? A ty - czy masz?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - zastanawiasz się, czy zaufać miłości? Potrzebujesz rady, czy chronić swoje serce? Odpowiedź jest prosta: zrób to, co naprawdę czujesz. Jeśli czujesz, że pokochałeś, powiedz to głośno. Żyjemy przecież właśnie dla takich chwil.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - dobre dni, i jeśli odpowiednio zadbasz o swój nastrój, do końca września tak pozostanie. Co musisz zrobić? Pilnować, by nie krytykować samej siebie. Proste, prawda? Nie w twoim przypadku... Kiedy zaczniesz w siebie wątpić, poproś bliską osobę o wsparcie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - nie musisz się spieszyć z prowadzeniem swojej miłosnej relacji na kolejne poziomy. Trochę się niecierpliwisz, bo ktoś naprawdę ci się podoba, ale jeśli wynika to z niepewności - przestań się martwić. Wszechświat zadbał o to, by Wagi spotkały teraz ludzi, którzy są im pisani. Twoja miłość nigdzie nie ucieknie!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - irytuje cię od dawna to, jak zachowuje się wobec ciebie jeden z członków rodziny. Masz wrażenie, że cię nie szanuje lub obraża. Nie dostrzegasz tego, że to osoba zupełnie nie rozumie, że jej postępowanie nie jest w porządku! Porozmawiaj z nią szczerze, a wszystko się wyjaśni.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - retrogradacja Marsa da ci się we znaki, opóźniając plany. Chcesz teraz zrobić jak najwięcej, a coś cię zmusza do zatrzymania! Zastanów się, dlaczego nie potrafisz odpoczywać. Czy jeśli będziesz to robił w czyimś towarzystwie, też będzie ci tak trudno?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - najwięcej radości może dzisiaj Koziorożcom przynieść ruch, przede wszystkim ten na świeżym powietrzu. Wasze ciała domagają się jak największej aktywności. Część z was też zaliczy trening... w łóżku, z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - była miłość może cię dzisiaj trochę zwodzić, zachęcając do powrotu do wspomnień z przeszłości... Nie ufaj tym zachętom, bo nic z nich nie wyniknie. Ta osoba po prostu szuka rozrywki.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - marzenia zderzą się z rzeczywistością i możesz to odczuć jako bolesny upadek na ziemię. Nie przejmuj się aż tak! To dla ciebie zaproszenie do tego, by ułożyć bardziej realistyczny plan działań. Nadal możesz spełnić swoje pragnienia.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów