Horoskop dzienny na sobotę 18 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 18.07.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Za sprawą Neptuna nasza romantyczna wyobraźnia przejmie teraz kontrolę nad całym naszym życiem. Będziemy rozmarzeni, pogrążeni we wspomnieniach albo całkowicie pochłonięci obmyślaniem scenariuszy "co by było, gdyby". Część znaków powinna teraz szczególnie uważać na to, żeby te pozornie niewinne wizje nie wywarły wpływu na ich relacje z bliskimi. Sprawdź, czy do nich należysz!

Większość z nas podczas tego weekendu nawet nie pomyśli o pracy. Na pierwszy plan wysuną się romantyczne związki - każdy będzie teraz myśleć o tym, czy żyje z kimś, czy w samotności, i dlaczego tak jest. Zbliżający się nów Księżyca w znaku melancholijnego Raka może wywołać smutek, którego dotychczas nie odczuwaliśmy. Możliwe są teraz zarówno rozstania, jak i powroty. Więzi, które od dawna budowaliśmy, mogą przechodzić teraz ważne próby. Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 18 lipca 2020 roku i przekonaj się, co cię dziś czeka.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jako jedyny będziesz odczuwał teraz frustracje związane z życiem zawodowym. Ludzie, z którymi pracujesz, w tym tygodniu pokazali się od gorszej strony i trudno ci przejść nad tym do porządku dziennego. Nie wydawaj pochopnych sądów. Może mają teraz gorsze dni? Lepiej nie komentować tej sprawy za czyimiś plecami, bo jeśli zaczniesz teraz kogoś obgadywać, szybko się to wyda.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - wykorzystaj inspirację, która niedawno do ciebie przyszła. Księżyc w twoim znaku przyniósł pomysły warte realizacji. Dla jednych to pomysł na napisanie powieści, dla innych plan biznesowy - ale kiedy się przez chwilę zastanowisz, uświadomisz sobie, że ta kreatywność dotyczy także możliwych rozwiązań w twoim życiu uczuciowym. Co możesz teraz zrobić dla osoby, którą kochasz?

Bliźnięta - wiesz, że musisz podjąć decyzję w sprawach uczuciowych, ale z jakiegoś powodu nie potrafisz. Potrzebujesz rady od starszych i bardziej doświadczonych ludzi. Poszukaj kogoś takiego wokół siebie i zapytaj, co robić. Będziesz zaskoczony tym, jak trafny usłyszysz komentarz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - nie pozwól na to, aby wymyślone zmartwienia zmarnowały ci dzień. One nie są prawdą! To tylko twoja fantazja o tym, co i w jaki sposób może się popsuć. Jeśli będziesz się tak skupiać na tym, że na pewno stanie się coś złego - w końcu do tego doprowadzisz. Nie lepiej fantazjować o tym, że spełniają się twoje pragnienia?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - wciąż boli cię to, że coś się niedawno zakończyło. Ale już jakby mniej... Nie płaczesz, nie zajadasz smutków, nie oglądasz zdjęć. Niedługo zauważysz, że kręci się wokół ciebie coraz więcej nowych adoratorów, którzy zastanawiają się nad tym, dlaczego zupełnie ich nie widzisz. Odwróć wzrok od przeszłości i baw się! Lato to w końcu twój sezon.

Zobacz także: Jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny?

Horoskop dzienny - Panna

Panna - najlepiej teraz zrobisz, kiedy dasz się prowadzić. Zamiast naciskać, odpuść. Zaczekaj. Niech inni podejmują teraz decyzje, a ty jedynie na to reaguj. Zajmij się rodzinnymi sprawami i spędź jakościowy czas. Problemy rozwiążą się same, jeśli nie będziesz się wtrącać.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - nie pracuj w weekend, bo łatwo teraz o pomyłki, które będą cię wiele kosztować. Czujesz, że chcesz przyśpieszyć wszystkie swoje sprawy, ale także w miłości możesz wywołać nie lada problem, kiedy zaczniesz naciskać na partnera. Postaraj się uspokoić, wyciszyć. Wskazany jest spacer na świeżym powietrzu, najlepiej nad rzeką albo nad jeziorem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - bardzo potrzebujesz teraz miłości... własnej! Spośród wszystkich znaków to właśnie ty teraz najbardziej krytykujesz samego siebie. Dlaczego jesteś dla siebie tak niemiły? Zastanów się, co tak naprawdę się za tym kryje. Ostatnio coś bardzo cię zabolało, ale nie chcesz się do tego przyznać. W ten sposób będziesz mieć pretensje do siebie, a nie do tej osoby... Czy to jest sprawiedliwe?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - możesz teraz pomóc ważnym dla ciebie osobom, jednak tylko pod warunkiem, że będziesz z nimi szczery. Powiedz, co naprawdę myślisz o ich zachowaniu. Niczego nie ukrywaj. Oni naprawdę potrzebują to usłyszeć, nawet jeśli sprawisz im przykrość. Czasem naszą rolą jest podsunąć komuś lustro i nic na to nie poradzimy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - znajdź sobie zajęcia, które cię zaangażują i nie daj się zmartwieniom. Chodzą ci po głowie takie myśli, które ciągną cię w dół. Nie poddawaj się im! Wszystkie nie mają sensu, są niezgodne z rzeczywistością. To tylko wyobrażenia! Jednak jeśli im uwierzysz, przekonasz samego siebie, że czas zakończyć relację z bliską osobą. Czy nie będziesz tego później żałować?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - wszystkie sprawy układają się w pożądanym przez ciebie kierunku i już za kilka dni zobaczysz, że znajdujesz się w bardzo dobrym punkcie życia. Szkoda tylko, że teraz zupełnie tego nie widzisz i cały czas się stresujesz. Chcesz zmarnować na to cały weekend?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - schowaj się przed światem. Nic wokół ciebie nie jest teraz takim, jakim się wydaje. Czujesz się bardzo zagubiony i masz do tego pełne prawo. Możesz przespać dwa najbliższe dni i nie mieć do siebie żadnych pretensji. W tym czasie, kiedy ty poddasz się marzeniom o tajemnicach wszechświata, ktoś będzie marzył o tobie. Jak na razie nie musisz nic o tym wiedzieć. Odpocznij.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów