Horoskop dzienny na sobotę 17 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 17.10.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 17 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - może ci się teraz spodobać osoba, która z jakiegoś powodu pozostanie poza zasięgiem. Nie dostawaj obsesji na jej punkcie i żyj dalej swoim życiem. Cierpliwie zaczekaj.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - nie porzucaj ledwo napoczętych projektów, zamiast tego zostań i je dokończ. Wykorzystaj swój upór do tego, żeby domknąć te sprawy. Zrobisz w ten sposób miejsce na coś nowego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - Twoja niezależność jest fascynująca, jednak pod warunkiem, że nie ranisz ludzi. Jeśli ktoś poczuje się teraz przez ciebie wykorzystany, karma za jakiś czas powróci.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - przyjaciele docenią dziś twoją wyrozumiałość i umiejętność słuchania. Ale ty możesz się poczuć przytłoczony/a ich problemami... Nie musisz słuchać wszystkiego! Znajdź czas także dla siebie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - czy potrafisz cieszyć się życiem, kiedy nikogo przy tobie nie ma? Tylko w ten sposób, odpowiadając na to pytanie, możesz sprawdzić, w jakiej jesteś teraz kondycji psychicznej. Jeśli odpowiedź brzmi "nie", spędź tyle czasu w samotności, aż odpowiesz "tak".

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - jeśli dopadło cię zgorzknienie, przestań. Część Panien ostatnio zachowuje się jak... stare panny. Ciągle narzeka, wszystko im się nie podoba... Przypomnij sobie o tym, że najwięcej czaru masz wtedy, kiedy uśmiechasz się z łagodnością i spokojem.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - spróbuj wykrzesać z siebie trochę ciepła dla ważnych dla ciebie ludzi. Docenią to o wiele bardziej niż myślisz. Jeśli czujesz, że chciałbyś/chciałabyś spróbować, zrób to.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - głowa do góry! Twoje czarnowidztwo zaczyna przekraczać wszelkie granice. Nie widzisz, że robisz sobie tym krzywdę?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - przyjaciele z daleka myślą o tobie z tęsknotą i wdzięcznością. Ty też sobie o nich przypomnij. Chociaż nie zawsze macie możliwość się spotkać, pamiętacie o sobie. Zrobi ci się ciepło na sercu, kiedy to sobie uświadomisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - ambitne plany, ale dopada cię rozleniwienie... Co z tym zrobisz? Zgodnie ze swoim charakterem chciałbyś/chciałabyś pracować mimo wszystko. Jesienna aura ci na to nie pozwoli. Odpocznij, a pracę nadrobisz jutro.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - czy ostatnio zaniedbałeś/aś dietę i masz teraz wyrzuty sumienia? Uważaj, aby nie mieć do tego emocjonalnego stosunku, bo wtedy nigdy nie uda ci się wrócić do zdrowej dla ciebie wagi. "Zejdzie" sama, jeśli tylko ograniczysz stres.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - wzbudzasz ogromną sympatię wśród swoich znajomych i coraz więcej osób ma ochotę ci to okazywać. Przyjmuj to z wdzięcznością i nawet nie próbuj wątpić w siebie. Myśl o sobie dobrze!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów