Horoskop dzienny na sobotę 14 marca dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 13.03.2020
Znaki zodiaku symbole
Fotografia: Shutterstock

Sobota sprzyja imprezom, jednak tym razem powinniśmy skupić się wyłącznie na sobie i bliskich i zadbać o zdrowie. Podpowiadamy, co przewidziały dla nas gwiazdy!

W sobotę wielu z nas chciałoby zaszaleć. Tym razem jednak zdrowy rozsądek podpowiada wszystkim, żeby siedzieć w domu. I bardzo dobrze! Gwiazdy dziś sprzyjają bowiem odpoczynkowi i niemal każdy znam zodiaku powinien skupić się na sobie i najbliższych. Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 14 marca i przekonaj się, co tak naprawdę cię dziś czeka. Czy los szykuje dla ciebie jakieś specjalne atrakcje?

Zobacz także: Horoskop miłosny na marzec 2020. Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość w tym miesiącu!

Horoskop dzienny - Baran

Baran weekend powinien poświęcić na zadbanie o przyjaciół. Napisz do nich, zapytaj, czy wszystko u nich w porządku i zaoferuj swoją pomoc. Może nią być nawet dobre słowo i wsparcie na odległość. Plotki z ukochaną przyjaciółką przez Skype'a mogą ci pomóc nie zwariować w sobotę w domowych pieleszach. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk powinien dziś cechować się wyjątkową ostrożnością. Ktoś nieżyczliwy może bowiem próbować ci zaszkodzić. Postaraj się skupić na najbliższych i obowiązkach domowych. Dzięki temu nie będziesz angażować się w sprawy innych ludzi. Dobrze ci też zrobi odpoczynek od mediów społecznościowych. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś czekają zaskakujące informacje dotyczące ich starych przyjaciół. Okazuje się, że mogą odżyć nawet stare uczucia. Postaraj się jednak trzymać emocje na wodzy i poczekaj z imprezowaniem na spokojniejszy okres. Wasze spotkanie nie ucieknie, a będzie bardziej wyczekane. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak jest niepocieszony, bo musiał zmienić swoje szalone weekendowe plany. Nie ma jednego tego złego, co by na dobre nie wyszło. Okazuje się, że nawet w domu z najbliższymi może być fajnie, o czym zdecydowanie dziś się przekonasz. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew doskonale wie, że zmiana planów jest obecnie konieczna. Z bólem serca, ale będziesz musiał zrezygnować z zaplanowanej imprezy. Zdrowie jest najważniejsze. Postaraj się wykorzystać ten weekend na medytację i wyciszenie. To dobrze ci zrobi. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna ma wrażenie, że traci czas siedząc w domu. Możesz jednak zdecydować się na fitness przed telewizorem lub spontaniczny taniec do ulubionej muzyki - to poprawi ci nastrój i sprawi, że nie będziesz mieć poczucia marnowania czasu. 

Zobacz także: Ile godzin snu potrzebuje twój znak zodiaku? Osobom spod niektórych znaków wystarczy zaledwie godzina! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga sobotę powinna poświęcić całkowicie na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Dawno nie mieliście dla siebie aż tyle chwil, a przymus siedzenia w domu jest ku temu idealną okazją. Nadróbcie razem wasz ulubiony serial, albo włączcie film, który już dawno chcieliście obejrzeć. To jest czas dla was!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion w ten weekend powinien zakończyć konflikt, który od dawna wisi nad jego głową. Okazuje się, że osoba, z którą jesteś pokłócona, oczekuje, aż wykonasz pierwszy krok. Może nie warto unosić się dumą i lepiej wyjaśnić te sprawy, zanim będzie za późno?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec poczuje dziś szybsze bicie serca. Gwiazdy sprzyjają miłosnym uniesieniom. W związku z tym wasz związek rozkwitnie, a wspólne spędzanie czasu w domu jest ku temu idealną opcją. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ma prawdziwe zawirowania sercowe. Wszystko przez to, że ostatnio nie za dobrze dogadujesz się ze swoim partnerem. Zanim jednak postanowisz wystawić mu walizki za drzwi, daj wam jeszcze jedną szansę. Emocje przejdą, a zostać może poczucie wielkiej straty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik nie może znieść nudy, która powoduje, że wariuje. Postaraj się jednak dostrzec pozytywy w sytuacji, w jakiej wszyscy się znajdujemy. Okazuje się, że w domu można znaleźć nowe, pasjonujące hobby

Horoskop dzienny - Ryby

W ten weekend Ryby postanowią w całości poświęcić się sprawom rodzinnym. Okazuje się, że ktoś z twoich bliskich potrzebuje bowiem pomocy. Postaraj się zrobić wszystko, co w twojej mocy, żeby go wesprzeć. To bardzo ważne dla was obojga.

Zobacz także: Trzy najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów