Horoskop dzienny na sobotę 10 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 10.10.2020
horoskop dzienny sobota
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 10 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jeśli w ostatnim czasie nie trzymałeś/aś diety, wraz z nadejściem jesieni coraz częściej możesz odczuwać rozdrażnienie. Spróbuj zrobić sobie kilka dni detoksu, od razu poprawi ci się humor.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - przyszedł czas spłaty długów i odbioru nagród. Jeśli masz coś na sumieniu, zacznij się obawiać. Ale jeśli postępowałeś/aś zgodnie z najlepszymi intencjami, czeka cię dobry okres.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - nie proś nikogo o uwagę, sam/a ją sobie daj. Tylko ty teraz wiesz, czego tak naprawdę potrzebujesz. Niech to będzie dzień sprawiania sobie przyjemności.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - jeśli masz potrzebę dać sobie trochę więcej przestrzeni, zrób to. Nie miej obaw, że ktoś będzie cię za to oceniał. Nawet jeśli tak będzie, po kilku dniach wszyscy zrozumieją, dlaczego było to dla ciebie takie ważne.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - dzień po dniu, godzina po godzinie, widzisz coraz wyraźniej, że wokół lwiego tronu zbierają się wszyscy, którzy wcześniej cię nie docenili. Nigdy nie widziałeś/aś tylu swoich eks naraz, prawda? Nie jest to jednak okazja, by się mścić. Wybacz im tamte grzeszki, szkoda twoich nerwów.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - aby iść dalej, potrzebujesz planu. Zastanów się, jakie masz cele na ostatnie miesiące roku. Nie płyń z prądem, tylko obmyśl sobie strategię. Wejdź w 2021 z najlepszymi pomysłami.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - jeśli zastanawiasz się, jak wybrnąć z tej sytuacji, w której się znalazłeś/aś, masz dwie drogi: możesz albo potraktować sprawę śmiertelnie poważne i wyznać wszystko, co myślisz i czujesz, albo obrócić sprawę w żart. Nie rób tylko jednego - nie kłam, bo cię przyłapią.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - obawa o bliskich to coś, co możemy uważać za dobre zjawisko, jeśli nie mylimy tego z nadopiekuńczością. Upewnij się, że granice są postawione w odpowiednich miejscach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - dziś będziesz mieć w głowie tylko romanse i możesz przez to trochę zaniedbać obowiązki. Nie rób sobie wyrzutów i romansuj na potęgę! Wszystko dobrze się ułoży.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - przypomnij sobie, co działo się rok temu. Wyciągnij z tego wnioski na teraz. Co zamierzasz powtórzyć, a czego chcesz uniknąć?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - podejmij w miłości ryzyko, które masz ochotę podjąć od dawna. Twoje przeczucie, że tym razem może się udać, wcale cię nie myli.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - dziś, za sprawą Księżyca, wreszcie uda ci się zrozumieć coś, czego nie rozumiałeś/aś od początku tygodnia. To było takie proste! Cały czas miałeś/aś odpowiedź pod nosem. Nie zdradzaj nikomu, że już ją znasz.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów