Horoskop dzienny na sobotę 1 lutego dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 31.01.2020
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
Fotografia: Shutterstock

Sobota sprzyja imprezom, jednak nie wszyscy powinni dziś pozwolić sobie na szaleństwa. Sprawdź horoskop dzienny na dziś dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię czeka.

Sobota to dzień, gdy w końcu możemy odpocząć po trudnym tygodniu w pracy. Każdy z nas najchętniej spędziłby ją na błogim lenistwie, jednak dla niektórych gwiazdy mają zupełnie inne plany. Kto z nas będzie mógł odpocząć, a kto będzie miał przed sobą wyzwania postawione przez los? Wszystko oczywiście zostało zapisane w gwiazdach, które nie będą łaskawe. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę 1 lutego dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co cię dziś czeka!

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku przeżyjesz najgorętsze noce!

Horoskop dzienny - Baran

Baran bez wyrzutów sumienia może pozwolić sobie na błogie lenistwo. Odpoczynek to najlepsza opcja, na jaką możesz postawić w ten weekend. Zwłaszcza, że cały tydzień był dla ciebie niezwykle męczący. Wieczorem spróbuj spędzić trochę czasu z drugą połówką.  Dzięki temu nadrobisz relacje z ukochanym. Single natomiast powinny zaszaleć. Nie bój się nowości. Propozycja randki to dobra opcja na dzisiejszy wieczór. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk dziś zdecydowanie jest w imprezowym nastroju. Spotkanie z przyjaciółmi, a zwłaszcza zorganizowanie lub wybranie się na jakąś domówkę to zdecydowanie dobra opcja. Zwłaszcza dla singli, dla których ten weekend przewidział sercowe zawirowania. W gronie znajomych możesz poznać kogoś nowego i to niezwykle interesującego. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta miały bardzo energiczny tydzień, w związku z czym sobota to dobry dzień, żeby się trochę wyciszyć. Poświęć nieco czasu rodzinie, a zwłaszcza ukochanemu. Randka wieczorem dobrze zrobi zarówno tobie samemu, jak i waszemu związkowi. Single natomiast powinny się gdzieś wybrać. Dzięki temu być może znajdą drugą połówkę. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak ten tydzień przeznaczył na wyciszenie się. Weekend jednak nadal nie sprzyja szaleństwu. Skup się dziś na relacjach rodzinnych i obowiązkach domowych. Choć wydawać się może, że to żmudne zajęcie, w rzeczywistości naprawdę dobrze ci zrobi. Chyba, że jesteś singlem. Wówczas możesz umówić się na randkę, gwiazdy bowiem sprzyjają ci w sprawach sercowych. Staraj się jednak uważać na osobę, którą poznasz, inaczej możesz się sparzyć. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew jest nakręcony po bardzo pracowitym tygodniu. Gwiazdy doskonale wiedzą, że jesteś pełen energii, dlatego sobotę warto, żebyś wykorzystał na maksa, załatwiając ważne sprawy i snując plany na przyszłość. Zwłaszcza, że sprzyja ci dobry humor, a pomoc najbliższych pod tym względem okaże się nieoceniona. 

Horoskop dzienny - Panna

Po tym tygodniu Panna jest zdecydowanie naładowana pozytywną energią. Skutki tego będą widoczne dziś, zwłaszcza w relacjach z najbliższymi. W dodatku zakupy i porządki, jakie na dziś zaplanowałeś, pójdą niezwykle sprawnie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na zasłużonym odpoczynku. Wykorzystaj to!

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, które są najodważniejsze w łóżku!

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś może poszaleć pod względem finansowym. Ostatnio miałeś większy przypływ gotówki, w związku z czym wybierzesz się na szalone zakupy. Postaraj się jednak nie wydać wszystkiego, bo dobra passa finansowa może szybko przeminąć. Nowe przedmioty sprawią, że poczujesz się o wiele lepiej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion w tym tygodniu był nieco przygnębiony. Warto zatem, żebyś wykorzystał sobotę na spotkanie lub chociaż telefoniczną rozmowę z przyjacielem. Szczera rozmowa powinna sprawić, że poczujesz się zdecydowanie lepiej. Postaraj się dziś także odpocząć i wyciszyć. Skup się na tym, co sprawia ci przyjemności i zapomnij na chwilę o problemach. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś powinien wybrać się na zakupy, które zdecydowanie poprawią ci humor. Postaraj się jednak nie wydać za dużo pieniędzy, bo one mogą być powodem do kłótni z ukochaną osobą. A w ten weekend zdecydowanie powinieneś skupić się na poprawieniu relacji z najbliższymi. Przeanalizuj zatem każdą decyzję, którą zamierzasz podjąć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś postanowi zrobić prawdziwe porządki zarówno w domu, jak i w całym swoim życiu. Niektóre decyzje mogą okazać się jednak błędne. Postaraj się wziąć też pod uwagę zdanie twoich najbliższych, a rozdzielając im zadania, dopasuj je odpowiednio. Dzieci mogły ostatnio odczuć bowiem, że wymagasz od nich za dużo, a partner powoli zaczyna mieć dość twojego roszczeniowego tonu. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś powinien nadrobić miłosne zaległości. Nie odczułeś jeszcze, że nieco zaniedbałeś swojego partnera? Gwiazdy sprzyjają temu, żebyś stał się dla niego bardziej cierpliwy, wyrozumiały i jednocześnie zadbał o jego potrzeby. Single natomiast zdecydowanie powinny pójść naprzód w kwestiach randkowych i uczuciowych. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby chciałyby pozwolić sobie na romantyczne uniesienia, lepiej jednak, żebyś przedłużył sobie dziś obowiązki, inaczej możesz nie wyrobić się z nimi do poniedziałku i cały czas będziesz mieć je z tyłu głowy. Jeżeli naprawdę chcesz odpocząć w ten weekend, najpierw zrób wszystko, co konieczne, a dopiero potem skup się na relaksie. 

Zobacz także: Czym są runy? Zobaczcie, jak je czytać!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów