Horoskop dzienny na poniedziałek 7 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 07.09.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 7 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nie pytaj nikogo, co masz robić. Ty sam najlepiej wiesz, wszystkie odpowiedzi nosisz w sobie. Zadaj sobie jedynie pytanie, dlaczego ich nie słyszysz. Kiedy ostatni raz słuchałeś własnego wewnętrznego głosu? Co go zagłusza?

Horoskop dzienny - Byk

Byk - dziś zaczniesz się martwić o to, czy jeszcze kiedykolwiek poczujesz się stabilnie. Wszystko zależy od ciebie - jeśli zaplanujesz swoje działania na resztę roku i konsekwentnie będziesz się tego trzymał, sprawy ułożą się po twojej myśli. Ale jeśli poniesie cię wir zdarzeń, zakończysz ten rok w wielkim smutku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - zaznasz dzisiaj miłości skądś, skąd się jej nie spodziewałeś. Czasem warto szerzej otworzyć oczy i dostrzec wokół siebie więcej. To będzie dla ciebie bardzo miłe odkrycie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - jutro spełni się twoje życzenie. Nie trać dziś czasu na zmartwienia! Zamiast tego popracuj nad czymś, na czym od dawna ci zależy. Pomnożysz swoje szczęście! Wtedy będziesz mógł się nim z kimś podzielić.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - jest ci chwilami trochę ciężko, jeśli w tym roku ani razu nie byłeś na wakacjach. Serce rwie się do ulubionych miejsc. Nie martw się! W dalszej części roku czekają cię wyjazdy, podczas których odpoczniesz. Możesz jeszcze się tego nie spodziewać, ale wyjedziesz z kimś...

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - kiedy zaczyna się nowy tydzień, Panna w swoim sezonie urodzinowym chce wykorzystać go jak najlepiej. I bardzo słusznie! Napisz sobie listę prezentów, które chcesz sobie podarować, i codziennie dawaj sobie jeden. Rozpieszczaj się!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - zakochanie dodaje ci skrzydeł. Nagle czujesz, że możesz więcej. Kolejne miesiące zapowiadają się jak koncert życzeń. Z tygodnia na tydzień możesz być coraz szczęśliwszy. Pod warunkiem, że naprawdę oddasz swoje serce.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie martw się na zapas i daj sobie przestrzeń na odpoczynek. Czego tak naprawdę chcesz? Poproś, nie wahaj się wypowiedzieć swoje życzenie. Dopóki je tłumisz, nic nie może się wydarzyć. A przecież nie tak powinno być.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - jeśli jesteś zauroczony, w żaden sposób tego nie ukrywaj. Chyba że zauroczyłeś się kimś innym niż swoim partnerem... Jedno jest pewne - w życiu Strzelców może się teraz pojawić ktoś nowy. Wszystko stanie się bardzo szybko!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - nie złość się na nikogo i zachowaj pełen spokój. Tylko od ciebie zależy, czy zepsujesz sobie dzisiaj dzień bezsensownym konfliktem. Jeśli się na kogoś złościsz, oceniasz go niesprawiedliwie i niedługo się o tym przekonasz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - kiedy ostatni raz widziałeś się ze swoimi przyjaciółmi? Czy nie za wiele czasu poświęcasz ostatnio pracy? Twoi bliscy czują się zaniedbywani. Mogą mieć trochę racji. Ostatnio częściej się stresujesz obowiązkami, niż pamiętasz o czymkolwiek innym.

Ryby - czas przyjrzeć się temu, w jaki sposób się odżywiasz. Obecna dieta może mieć na ciebie osłabiający wpływ. Czas przestawić się na warzywa i kasze. Inaczej podczas tej zimy będzie ci ciężko zwlec się z łóżka.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów