Horoskop dzienny na poniedziałek 7 października 2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 07.10.2019
Horoskop dzienny na poniedziałek
Fotografia: shutterstock.com

Sprawdź, co o twoim poniedziałku mówi horoskop dzienny! Co cię czeka na początku tygodnia? Niektóre z przepowiedni mogą zaskoczyć.

Sprawdź swój horoskop dzienny na 7 października 2019 roku. Przepowiednie gwiazd podpowiedzą ci, na co zwrócić uwagę, na kogo uważać oraz komu zaufać. Czy twój znak zodiaku będzie miał dzisiaj szczęście? Poniżej znajdziesz horoskop dzienny dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika oraz Ryb.

Zobacz także: Sennik - znaczenie snów. Dowiedz się, co oznaczają twoje sny?

Horoskop dzienny dla Barana

Dziś czeka cię dużo pracy. Nie przyjmuj dodatkowych zadań, które próbują zrzucić na ciebie współpracownicy - w przeciwnym wypadku możesz nie poradzić sobie z terminami. W życiu prywatnym czeka cię poważna decyzja dotycząca przyszłości. Porozmawiaj z ukochaną osobą na ten temat. Jej opinia okaże się niezastąpiona.

Horoskop dzienny dla Byka

Byki znajdą dzisiaj dodatkowe źródło dochodu. Skup się na nowym wyzwaniu, bo już za kilka tygodni może się to okazać bardzo opłacalne. W życiu prywatnym czeka cię kłótnia z osobą spod znaku Panny. Jeśli w dzisiejszej rozmowie nie będzie szczerości, czeka was kilka dni milczenia i ignorowania siebie nawzajem.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt

Bliźnięta są bardzo ambitne, jednak muszą wiedzieć, że nie da się zrealizować wszystkiego na raz. Odpuść dziś kilka zadań, które zapisałeś na liście "do zrobienia" na rzecz wieczornego relaksu. Wizyta w kinie lub teatrze może wspomóc twoją kreatywność.

Horoskop dzienny dla Raka

Czeka cię dzisiaj ciężka rozmowa ze znajomymi. Okazuje się, że osoby z twojego bliskiego otoczenia nie zawsze stoją po twojej stronie. Przemyśl, czy takie relacje są warte twojego czasu. W pracy Raki w końcu będą mogły trochę odpocząć. Mimo że poniedziałek każdemu daje się we znaki, ty nie będziesz musiał narzekać na nadmiar obowiązków.

Horoskop dzienny dla Lwa

Nie przejmuj się zmianami w pracy. Choć przerażają cię nadchodzące nowości, twoja pozycja nie jest w żaden sposób zagrożona. W życiu prywatnym staraj się być dzisiaj bardziej wyrozumiały i cierpliwy. Bliska ci osoba nie jest gotowa na to, co jej proponujesz. Daj jej czas na przemyślenie decyzji.

Horoskop dzienny dla Panny

W karierze zawodowej czeka cię upragniona stabilizacja. Dziś w końcu odczujesz to, że znajdujesz się w dobrym dla siebie miejscu. Ciesz się tym i staraj się nie analizować wszystkiego, co cię spotyka.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Horoskop dzienny dla Wagi

W karierze zawodowej czeka cię dzisiaj spore wyzwanie. Pracodawca będzie oczekiwał, że dasz z siebie wszystko. Nie martw się za bardzo - masz wszelkie kompetencje, aby sprostać nowemu zadaniu, a nagroda z pewnością będzie tego warta.

Horoskop dzienny dla Skorpiona

Samotne Skorpiony dostaną dziś propozycję spontanicznego wyjścia. Zgódź się i bądź otwarty na nowe znajomości. To może być początek wspaniałej przyjaźni, a nawet romansu. Zakochane Skorpiony powinny przygotować się na niespodziewaną wiadomość. To, co przekaże ci dzisiaj partner, może wywrócić twoje życie do góry nogami.

Horoskop dzienny dla Strzelca

Strzelca czeka niespodziewany wyjazd służbowy. Choć praca wydaje się wymagająca, szybko się zwróci - przede wszystkim finansowo. W miłości uczucia Strzelca wezmą górę nad rozumem. Postaraj się pohamować emocje i dokładnie przeanalizować najbliższe relacje.

Horoskop dzienny dla Koziorożca

Zachowaj zimną krew i nie daj się sprowokować współpracownikom. Choć teraz wydaje ci się, że musisz zareagować, ewentualny konflikt nie będzie postrzegany dobrze przez pracodawcę. Oparcie w tym trudnym czasie da ci bliski przyjaciel lub przyjaciółka. Przygotuj się na wieczór głębokich rozmów przy winie.

Horoskop dzienny dla Wodnika

Jesteś dziś mocno rozkojarzony. Już od rana staraj się zmotywować do pracy - w przeciwnym wypadku będziesz musiał zostać po godzinach, żeby nadrobić zaległości. W życiu prywatnym Wodnik musi przede wszystkim skupić się na własnym zdrowiu.

Horoskop dzienny dla Ryb

Ryby czeka dziś szczera pochwała od szefa. Będzie to dla ciebie dodatkowa motywacja do pracy. Na podwyżkę musisz jednak poczekać jeszcze kilka tygodni - gwiazdy przewidują, że spory przypływ pieniędzy w życiu Ryb będzie miał miejsce pod koniec listopada.

Zobacz także: Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Który znak zodiaku jest miłością twojego życia? Sprawdź w naszym quizie!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów