Horoskop dzienny na poniedziałek 5 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 05.10.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 5 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nie wybieraj mniejszego zła. Wybierz to, co jest dla ciebie najlepsze. Spędź dzisiaj cały dzień na zastanawianiu się nad tym, co możesz zrobić, aby twoje życie miało większą jakość.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - wyjdź na długi samotny spacer i poukładaj myśli, które krążą ci w głowie. Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Jeszcze trochę i uda ci się je odnaleźć. Spójrz na sprawy, przypominając sobie to, co działo się w ubiegłym roku o tej porze.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - wolność, którą masz w sobie, fascynuje innych ludzi i bardzo ich do ciebie przyciąga. To dobra okazja, by przyjrzeć się temu, co jest w tobie inspirującego. Czy ty potrafisz to dostrzec?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - zrób dziś coś romantycznego i w żaden sposób się nie wstydź tego, że miałeś/aś taki odruch. Jeśli zachowasz przy tym uśmiech na twarzy, druga osoba tylko się rozczuli. Gorzej, jeśli wprowadzisz nerwową atmosferę.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - po deszczu zawsze wychodzi słońce, także tym jesiennym. Jest w tobie wiele smutku i musisz sobie z nim poradzić, ale nie zapominaj, że to ty jesteś w tej sytuacji źródłem światła.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - pamiętaj o swoich standardach i pod żadnym pozorem ich nie obniżaj. Pokaż, że znasz swoją wartość. Wiesz, na ile wycenić swoją obecność. Jeśli kogoś na to "nie stać", po prostu cię straci.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - w najbliższych dniach będziesz zaskoczony/a własnymi myślami. Jak się okazuje, nie wszystko jesteś w stanie przewidzieć... Przemyśl sobie, czy to przypadkiem nie lepsze rozwiązanie, niż to, które zaplanowałeś/aś wcześniej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - tęsknota za tym, co było, może cię w tym dniach trochę paraliżować. Jeśli jest coś, z czym nie możesz się pogodzić, zacznij nad tym medytować. Szukaj odpowiedzi w sobie. Twoja intuicja wie, co to wszystko znaczy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swojego życia uczuciowego, czas się trochę rozejrzeć. Poznaj nowych ludzi, postaraj się trochę zmienić towarzystwo. Od razu pojawią się nowe możliwości!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - romansowy nastrój cię nie opuszcza, a jesienna aura cały czas zachęca do tego, by się temu poddać. Nie przywiązuj się jednak zbytnio, jeśli to wasze pierwsze wieczory pod kocykiem. Zaczekaj z "kocham cię".

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli brak ci pewności, czy zainwestować w jakąś znajomość, jest coś, co możesz zrobić. Porozmawiaj szczerze z osobą, której to dotyczy, i powiedz głośno o swoich wątpliwościach. To na pewno ci pomoże w podjęciu decyzji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - wir zdarzeń w pracy może spowodować, że trochę zapomnisz o sobie. Wieczorem koniecznie znajdź chociaż godzinę, by odzyskać równowagę. Zajmij się tylko i wyłącznie sobą. Wyłącz internet!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów