Horoskop dzienny na poniedziałek 4 maja dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 04.05.2020
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
Fotografia: Shutterstock

Powrót po majówce nie należy do łatwych. Zwłaszcza, że gwiazdy nie wszystkim sprzyjają. Sprawdź swój horoskop dzienny i przekonaj się, co szykują dla ciebie.

Powroty do pracy bywają trudne, zwłaszcza po długim weekendzie. Niestety majówka za nami i trzeba powrócić do szarej rzeczywistości. Podczas, gdy niektórzy będą mieli z tym problemy, inni mogą bez większych kłopotów przystosować się na powrót do codzienności. Do której z tych grup należysz? Okazuje się, że wszystko jest zapisane w gwiazdach. Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 4 maja i przekonaj się o tym!

Zobacz także: Nadeszła retrogradacja Plutona! Przez najbliższe miesiące możesz nie być sobą

Horoskop dzienny - Baran

Baran bardzo entuzjastycznie podchodzi to powrotu do obowiązków. Postanowisz od rana dawać z siebie wszystko. Przez moment jednak możesz poczuć się gorzej, patrząc na stan swojego konta w banku. Postaraj się jednak nie załamywać. Już niedługo czeka cię przypływ gotówki. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk jakoś nie mógł się dobudzić, poranna kawa jednak zmieni wszystko o 180 stopni. To właśnie podczas niej wpadniesz na genialny pomysł, dzięki któremu twoja kariera może nabrać rozpędu. Postaraj się jednak rozsądnie podejść do tematu i na spokojnie wszystko zaplanować. Potem wystarczy działać! 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta są znudzone szarą codziennością. Dlatego też wpadną na pomysł, żeby jakoś rozweselić wszystkim dookoła ten dzień. Twoja kreatywność zostanie doceniona zarówno przez współpracowników, jak i twoich najbliższych. Postaraj się jednak nie wypstrykać z energii, może ci się jeszcze przydać w tym tygodniu.

Horoskop dzienny - Rak

Rak dziś emanuje wyjątkową jak na siebie odwagą. To jednak mu sprzyja! Okazuje się, że dzięki temu przyciągasz ludzi jak magnes, a oni zamierzają powierzyć ci swoje najskrytsze sekrety. Zachowaj je jednak dla siebie. Pamiętaj, że dobrze mieć sprzymierzeńców, którzy mogą ci się już niedługo przydać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew jest od rana niezwykle ciekawski. Przez to też jesteś bardziej podatny na ludzi z twojego otoczenia. To może ich nieco zaskoczyć, bowiem zazwyczaj to ty masz ostatnie słowo. Dziś dasz jednak wykazać się innym, co na pewno zostanie przez nich docenione. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna od rana rzuci się w wir pracy, to jednak wprawi ją w dobry humor. Nie dziw się jednak, gdy niektórzy będą patrzeć na ciebie jak na wariata. Mało kto potrafi tak entuzjastycznie podchodzić do obowiązków jak ty. Zdecydowanie ci się to jednak opłaci i dobrze o tym wiesz. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga korzysta z tego, że ludzie chcą ją dziś wyręczać i to wprawia ją w wyjątkowo dobry nastrój. Uważaj jednak, żeby ktoś nie spróbował kopać pod tobą dołków. Postaraj się kontrolować to, co dzieje się dookoła ciebie, a wieczorem pozwól sobie na odrobinę rozrywki. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion jest dziś w nostalgicznym nastroju. Choć takim uczuciom sprzyja raczej wieczór, ten znak zodiaku od rana buja w obłokach. W dodatku będziesz dziś miły dla wszystkich i nie dasz się wyprowadzić z równowagi nawet, jeżeli ktoś będzie próbował się z tobą pokłócić. Tak trzymaj!

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec musi się dziś porządnie skupić. Od rana czeka cię bowiem sporo analizowania i planowania. Ze wszystkim sobie doskonale poradzisz, jeżeli tylko będziesz postępować według określonego schematu. To doda ci pewności siebie i skłoni nawet do nieco ryzykownych decyzji, które zdecydowanie ci się opłacą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ostatnio skupiał się przede wszystkim na swojej pracy i finansach. Dziś postaraj się trochę odpuścić i poświęć więcej czasu bliskiej sobie osobie. Ktoś, kogo kochasz, potrzebuje więcej bliskości, której ostatnio od ciebie nie otrzymywał. Jeżeli mu ją okażesz, na pewno będzie wdzięczny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik nie jest dziś w najlepszym humorze. Za bardzo kotłujesz w sobie emocje i mogą cię ponieść nerwy. Uważaj jednak, żeby nie wyładować ich na bliskiej sobie osobie, bo to może skończyć się źle dla was obojga. Bądź też odważny. To sprzyja, przede wszystkim karierze i finansom. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby są dziś w nostalgicznym nastroju. Dobrze wiesz, że intuicja cię nie zawodzi, a dziś szczególnie powinieneś się nią kierować. Dzięki temu trafnie ocenisz sytuacje i osoby, które pojawiają się na twojej drodze. Po południu porozmawiaj z kimś, na kim ci zależy. Inaczej relacje między wami mogą ulec pogorszeniu. 

Zobacz także: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Małżeństwo nie jest dla nich

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów