Horoskop dzienny na poniedziałek 28 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 28.09.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 28 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nie upieraj się dzisiaj przy swoim zdaniu, bo przed końcem dnia zdążysz je zmienić. Nie masz w tej chwili wszystkich potrzebnych danych. Daj sobie spokój z wykłócaniem się o racje. Zamiast tego wysłuchaj uważnie drugiej strony.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - zbliżająca się pełnia Księżyca pomoże ci zrozumieć coś, nad czym od dawna się zastanawiałeś. Odpowiedź będzie dla ciebie zaskoczeniem, ale z biegiem czasu odkryjesz, że bardzo wpłynęła na twój rozwój osobisty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - nie miej żalu do ludzi, którzy chcą żyć zupełnie inaczej niż ty. Jeśli jest to ich jedyne przewinienie, nie możesz mieć o to pretensji! Każdy ma prawo do tego, by samodzielnie decydować, co jest dla niego najlepsze.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - osiągniesz dziś w pracy bardzo dużo, szczególnie po tym, kiedy udzielisz komuś pomocy i zwrócisz na siebie uwagę przełożonych. W otoczeniu zaczną cię postrzegać jako zdolną i sympatyczną osobę!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - dawaj od siebie tylko wtedy, kiedy wiesz, że ktoś naprawdę tego potrzebuje. Jeśli czujesz, że jest mu obojętne, czy coś od ciebie otrzyma, przeczekaj. Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - możesz dziś odczuwać lekkie zagubienie związane ze sprawami uczuciowymi, ale szybko się okaże, że była to kwestia drobnego nieporozumienia. Zastanów się, czy nie zareagowałeś/aś za mocno.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - jest ktoś, kto naprawdę dobrze ci dzisiaj życzy - choć nie wie, czy będzie mógł to powiedzieć. Wspiera cię po cichu i wierzy w ciebie. Przesyła w twoim kierunku tak wiele dobrych myśli, że mogą sprawić w twoim życiu cuda.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - w twoim życiu pojawi się dziś szczęśliwa okazja, która przyniesie nowe szanse w finansach. Z odwagą z niej skorzystaj! Im więcej masz wiary w to, że zasługujesz na przypływ pieniędzy, tym więcej ich dostaniesz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - spokojny dzień, pełen radości. Nie musisz się dzisiaj niczym martwić, bo masz poczucie, że o wszystko już zadbano. Spraw sobie przyjemność, fundując sobie pyszny obiad lub kolację.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - jeśli zestresujesz się z samego rana, zostanie ci tak do końca dnia. Zastanów się, czy ostatnio nie przejmujesz się za bardzo... głupotami. Może to wynikać z niewyspania.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - pogódź się z kimś, z kim jesteś pokłócony. Przyniesie ci to ogromną ulgę. Z poczuciem lekkości pójdziesz dalej, wyciągając jednocześnie wnioski na przyszłość. Poprawi ci się humor.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - w pracy będzie się działo bardzo dużo, ale jeszcze więcej - w twojej głowie... Wyobraźnia podsuwa fantazje, których się po sobie nie spodziewałeś/aś. Przejdź za nimi na drugą stronę lustra!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów