Horoskop dzienny na poniedziałek 28.10.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 28.10.2019
Horoskop dzienny na poniedziałek.
Fotografia: Shutterstock

Horoskop dzienny na poniedziałek 28.10.2019 roku dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 28.10.2019 i przekonaj się, co cię dzisiaj spotka! Dla wielu znaków zodiaku początek tygodnia będzie bardzo udany. Inni muszą szczególnie uważać na swoje zdrowie i zadbać o relacje z bliskimi. Co podpowiadają ci gwiazdy?

Horoskop dzienny dla Barana

Czeka cię poniedziałek pełen niespodzianek. W pracy pojawi się nowe zadanie, któremu będziesz musiał sprostać. To idealny sposób na zaprezentowanie zdobytych w ostatnich miesiącach umiejętności. Po powrocie z pracy będziesz miał czas na poświęcenie się swojemu hobby. Trzymaj się jednej puli zainteresowań i udoskonalaj to, co już umiesz, zamiast co kilka dni rozpoczynać coś całkiem nowego.

Horoskop dzienny dla Byka

Byk będzie dziś myślał o dalekich podróżach i urlopie. Choć jeszcze o tym nie wiesz, niedługo marzenie o wyjeździe może się spełnić! Czeka cię wspaniała przygoda. Odłóż trochę pieniędzy, a już za kilka dni będziesz mógł zacząć się pakować!

Horoskop dzienny dla Bliźniąt

Cierpliwość Bliźniąt zostanie dzisiaj wystawiona na poważną próbę. Gwiazdy ostrzegają, że w twoim otoczeniu dojdzie do konfliktu. Zazwyczaj miałeś z drugą osobą podobne poglądy i pomysły, jednak w poniedziałek dojdzie między wami do starcia w ważnej kwestii. Postaraj się wysłuchać argumentów drugiej strony, jednak nie pozwól, żeby lekceważyła twoje zdanie. Ten konflikt będzie trudny, jednak przy spokojnym nastawieniu i otwartości uda wam się przez to przebrnąć.

Horoskop dzienny dla Raka

Gwiazdy podpowiadają dziś Rakowi, żeby nie przejmował się wszystkim na zapas. Zwłaszcza, jeśli przewidywany rezultat nie zależy już od ciebie. Od dawna pracowałeś na sukces w pewnej kwestii - teraz pozostaje ci cierpliwie czekać na wynik. Pamiętaj, że nawet jeśli wynik nie będzie zadowalający, możesz być dumny ze swoich starań.

Horoskop dzienny dla Lwa

Lwa czeka ciężki dzień w pracy, pełen monotonii i trudnych rozmów. Trudny początek tygodnia zrekompensują jednak udane zakupy. Wypad ze znajomymi do centrum handlowego poprawi ci humor, jak nic innego!

Horoskop dzienny dla Panny

Panna powinna w ten poniedziałek powstrzymać się od podejmowania trudnych, ryzykownych decyzji. Nie masz dziś szczęścia. Zamiast wystawiać się dziś na niebezpieczeństwa, zajmij się w końcu sobą. Zafunduj sobie długą relaksacyjną kąpiel lub sesję jogi.

Horoskop dzienny dla Wagi

Waga jest przepełniona ambicjami. Choć w ostatnim czasie udaje ci się realizować założone cele, to niektóre duże marzenia zaczynają cię przerastać. Frustrujesz się, gdy nie możesz otrzymać tego, czego pragniesz. Gwiazdy przypominają, że nie jesteś w tych zmaganiach sama. Wszyscy w pewnym momencie czują się zbyt słabi i potrzebują odpoczynku. Pamiętaj, że to cierpliwych i wytrwałych czeka największa nagroda.

Horoskop dzienny dla Skorpiona

Horoskop dzienny na poniedziałek podpowiada, żebyś zawalczył o awans. Masz odpowiednie kwalifikacje na to, aby zająć wyższe stanowisko. Już niedługo pojawi się wolna posada, na którą będziesz mógł zaaplikować. Zacznij się wykazywać jako jednostka i nie bój się wykorzystywać zdobytych przez lata umiejętności.

Horoskop dzienny dla Strzelca

Strzelec powinien przyznać się do błędu. Konflikt z ukochaną osobą przycichł, jednak druga strona wciąż ma do nas pretensje. Czasem warto przemyśleć kilka razy własne słowa, by dojść do wniosku, że wina leży jednak po naszej stronie.

Horoskop dzienny dla Koziorożca

Koziorożec zachwyci dziś towarzystwo kreatywnością i świetnymi pomysłami. To idealny dzień na podejmowanie nowych wyzwań zawodowych. Stawiaj sobie wysokie poprzeczki - tylko w ten sposób możesz uzyskać wyższą nagrodę. Pamiętaj jednak, że chociaż dobrze dogadujesz się z zespołem, niektórych może drażnić twój sukces. Nie wywyższaj się nad innymi i dbaj o wzajemne relacje.

Horoskop dzienny dla Wodnika

Wodnik osiąga kolejne sukcesy w pracy. Jesteś doceniany przez przełożonych, a współpracownicy patrzą na ciebie z zazdrością i ufają twoim decyzjom. Zastanów się jednak, czy przez karierę nie odkładasz decyzji o realizacji własnych planów. Być może nadszedł odpowiedni czas, aby skupić się w pełni na sobie i swoich marzeniach.

Horoskop dzienny dla Ryb

Ryby będą dzisiaj duszami towarzystwa. Osobom spod tego znaku zodiaku uda się wprowadzić wszystkich w dobry nastrój, mimo poniedziałkowej aury i brzydkiej pogody. Pozytywne nastawienie wykorzystaj w negocjacjach - uda ci się przekonać innych do projektu, nad którym pracowałeś od dawna.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Który znak zodiaku do ciebie pasuje? Sprawdź, z kim stworzyłbyś idealny związek!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów