Horoskop dzienny na poniedziałek 24 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 24.08.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 24 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jesteś w tej chwili gotowy naskoczyć na każdego, choć w rzeczywistości nikt nie jest winny. To twoje emocje grają tu rolę, projektujesz je na swoje otoczenie!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jest bardzo blisko do tego, byś rozpoczął awanturę z osobą, którą kochasz. Problemy z zaufaniem znowu się między wami pojawiły. Bądź szczery sam ze sobą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - nie zmuszaj ludzi do tego, żeby przestali cię lubić. Masz wielką ochotę powiedzieć wszystkim wokół ciebie, co jest z nimi nie tak. Dlaczego chcesz zniszczyć ważne znajomości?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - wszyscy inni żyją w mocnym poczuciu konfliktu, ale ty niczego nie zauważasz i widzisz tylko tęczę i kwiaty. Niech tak pozostanie, dobrze ci to zrobi, jeśli nie będziesz się angażował w cudze problemy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - niemal każda z ważnych dla ciebie spraw potoczyła się inaczej niż chciałeś. Jesteś zirytowany i czujesz, że doświadczasz jakiejś niesprawiedliwości. Zastanów się, czy to nie test. Może te komplikacje to tylko część większego planu?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - wszelkie obsesje, plotki i krytykowanie innych obrócą się dziś przeciwko tobie. Bądź tą lepszą wersją siebie i znajdź źródło spokoju. Nie angażuj się w cudze sprawy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - możesz się dzisiaj poczuć, jakbyś wiele w coś zainwestował i nie dostał nic w zamian. Wydaje ci się, że twoje wysiłki okazały się bezwartościowe. To nieprawda. Niedługo się o tym przekonasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie przenoś swojego stresu związanego z pracą na ludzi, których kochasz. Niczym sobie na to nie zasłużyli. Poproś ich, by pomogli ci się uspokoić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - chyba tylko ty jeden będziesz mieć dziś naprawdę dobry dzień. Zrób tyle, ile będziesz w stanie. Wykorzystaj tę dobrą energię do maksimum. Wierz, że ci się opłaci!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - jesteś podejrzliwy i testujesz ludzi wokół, ale może się to skończyć tak, że zaatakujesz niewłaściwą osobę. Pilnuj swojego temperamentu i nie obwiniaj kogoś, kto nie zrobił ci niczego złego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli zaczniesz się dzisiaj z kimś kłócić, będzie to miało efekt kuli śniegowej. Od małej sprzeczki do poważnych konsekwencji, a może nawet zerwania znajomości. Nie mów niczego, czego będziesz później żałował.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - schowaj się i ignoruj to, że wszyscy wokół chcą się kłócić. Jeśli nie zareagujesz, problem minie do wieczora. Niech sobie inni robią, co chcą. Ty zadbaj o siebie i unikaj niepotrzebnych awantur.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów