Horoskop dzienny na poniedziałek 19 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 19.10.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 19 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - czy sprawdziłeś/aś, jaki stosunek do twojego pomysłu mają bliscy? Może się okazać, że patrzycie na tę kwestię zupełnie inaczej. Masz prawo robić, co chcesz, ale uprzedź, co zamierzasz.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - możesz czuć się sparaliżowany/a i nie wiedzieć, jakie kroki teraz podjąć. Weź głęboki oddech i po prostu idź przed siebie. Jeśli ciągnie cię do drugiego człowieka, zbliż się i zobacz, co się stanie. Nie planuj niczego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - brakuje ci dzisiaj pewności siebie i odczuwasz lekkie zagubienie, ale jak się temu dokładnie przyjrzysz, zobaczysz, że to uczucie nie ma związku z innymi ludźmi. To sprawa między tobą... a tobą.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - nie pozwól, by dopadły cię jesienne smuteczki. Najlepszym sposobem na to, by poprawić nastrój sobie i innym, będzie teraz muzyka. A może masz ochotę zajrzeć też do poezji...? Znajdź dla siebie inspirujący cytat.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie trać nadziei ani wiary w miłość, a może wydarzą się cuda. To nigdy nie przychodzi łatwo, czasem trzeba zgodzić się na ból. Ale nagroda może osłodzić ci wszystko. Nie gaś światła. Wytrzymaj jeszcze trochę.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - czas podsumować tę znajomość i wyciągnąć wnioski. Nie podejmuj decyzji z myślą o tym, co dopiero może się stać. Zwróć uwagę na to, co wydarzyło się do tej pory.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - druga strona wyczuwa twoje wahanie. Sprawdź, czy potrafi je zrozumieć. Naciska na ciebie, ocenia? Czy zamiast tego stara się ciebie wysłuchać? Zobacz, jak się teraz czujesz w jej obecności. Co o tym myślisz?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - przyjrzyj się swojej diecie, bo możliwe, że jesz albo za dużo, albo za mało. Twoja nerwowość w ostatnich dniach może wynikać z niedoborów. Pij wodę!

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - problem tkwi nie w tym, że nie masz z kim tego zrobić, ale w tym, czy w ogóle chcesz to zrobić. Część Strzelców wcale nie ma ochoty budować teraz związku, zakładać rodziny, budować domu... Nie zmuszajcie się do czegoś, na co nie jesteście gotowi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - to miłe, kiedy współpracownicy cię doceniają. Będzie jeszcze przyjemniej, jeśli uda ci się powstrzymać od sympatycznych złośliwości. Nie wszyscy wiedzą, że to żarty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - oglądasz seriale w samotności? Zapytaj osobę, która ci się podoba, co ostatnio jej się spodobało na Netfliksie. Kto wie, może wylądujecie razem przed ekranem?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - wiele osób naraz czegoś od ciebie chce, ale ty sobie z tym doskonale poradzisz. Nie pij tylko za dużo kawy, bo wtedy się zestresujesz.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów