Horoskop dzienny na poniedziałek 14 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 14.09.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 14 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - ze zdziwieniem możesz dzisiaj odkryć, że brakuje ci czułości. Nie bój się o tym powiedzieć bliskiej osobie. Czy zawsze musisz być namiętny i intensywny? Baranie, masz pełne prawo czasem potrzebować, by ktoś po prostu cię przytulił! Zdziwisz się, jak bardzo ucieszysz kogoś tą prośbą.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jest bardzo prawdopodobne, że dopadną cię dzisiaj wspomnienia z całego roku i pogrążysz się w nich całkowicie. Co zrobiłeś dobrze, a co źle? Wyciągnij odpowiednie wnioski i podejmij decyzję.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - jeśli ktoś swoim zachowaniem sprawił ci przykrość, zastanów się, czy ty nie zrobiłeś tego wcześniej. Czy sprawiedliwie oceniasz sytuację? Czy nie byłeś złośliwy wobec tej osoby?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - najlepszym sposobem na to, by zemścić się na osobie, która cię zraniła, jest zapomnienie o niej. Pamiętaj dziś o tym. Po prostu idź do przodu, nie zwracając na nią uwagi. To zaboli ją najbardziej. A ty nie stracisz energii na zatruwanie sobie umysłu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie będziesz w stanie myśleć o niczym innym, jak tylko o łóżkowych igraszkach. Lwy są rozpalone, pragną bliskości silniej niż kiedykolwiek. Za sprawą Marsa możecie dziś mocno zaskoczyć partnera... albo kogoś, kogo dopiero co poznajecie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - najlepszy nastrój będziecie sobie w stanie teraz zapewnić zakupami. Jeśli kupicie sobie nowe ubrania na jesień, a przy okazji też odrobinę zmienicie fryzurę, nabierzecie ogromnej pewności siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - zakochani, zaczarowani... Przed Wagami magiczna jesień i wspaniały czas. Wszyscy będą wam zazdrościli tego, jak spędzacie chłodne i ciemne wieczory! Zapomnijcie o reszcie świata. Każdy ma czasem prawo.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - dobry czas na wizytę u kosmetyczki i zadbanie o cerę. Skorpiony miały w ostatnim czasie sporo stresu, co mogło się odbić na ich skórze. Po zabiegu odkryjecie, że nagle wyglądacie 10 lat młodziej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - szczęście sprzyja ci dzisiaj w grach losowych i wszystkich sytuacjach, w których musisz się zdać na przypadek. Wszystko za sprawą Merkurego. Dzień miłych niespodzianek!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - wybierz się na wieczorne spotkanie, chociaż rozpoczął się tydzień szkoły i pracy. Potrzebujesz takich "nielegalnych" wakacji. Daj sobie trochę odpoczynku. Umów się z kimś, z kim można się pośmiać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeżeli chcesz coś komuś przekazać, szczególnie osobie spod znaku z żywiołu Ognia (Lew, Baran, Strzelec), zrób to wprost, a nie przy użyciu znaków i symboli. Dla ciebie są one czytelne, ale odbiorca komunikatu nie ma pojęcia, o co ci chodzi.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - powrót sprawy z przeszłości namiesza ci dzisiaj na chwilę w głowie, jednak szybko o tym zapomnisz. Dziś będzie się działo! Przyjdzie do ciebie wiele inspirujących pomysłów, a następnie odkryjesz, że otaczasz się ludźmi, z którymi możesz je zrealizować.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów