Horoskop dzienny na poniedziałek 12 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 12.10.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 12 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nowy tydzień rozpocznie się dla ciebie wspaniale. Dobry nastrój, nagły przypływ energii, świetne pomysły... Oby tak dalej! Daj sobie jeszcze kilka dni, zanim wyjdziesz z inicjatywą. Udoskonalisz plan.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jeśli nie potrafisz przeprosić, nie spodziewaj się tego, że druga osoba będzie okazywać ci sympatię. Kiedy źle traktujemy innych, zamykają się na nas. Ktoś, o kim myślisz, stracił do ciebie zaufanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - jeśli dopadnie cię melancholia, poddaj się jej tylko pod warunkiem, że zrobisz z tym coś konstruktywnego. Nie smuć się z nudów, dla rozrywki. Masz teraz tak wiele możliwości, że szkoda byłoby je zmarnować!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - postaraj się zapomnieć swoje dawne urazy, wybaczyć ludziom, którzy cię kiedyś zranili. Nawet jeśli tego nie zauważasz, pamięć o tamtych zdarzeniach zatrzymuje cię na dalszej drodze. Zrzuć ten ciężar.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - wszystkim Lwom bardzo dobrze teraz zrobi kilkudniowy detoks. Odstawcie niezdrowe potrawy, cukier, kawę i używki. Wybierzcie się na spacer do lasu. Odłączcie się od internetu, a za kilka dni poczujecie różnicę.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - twoje wątpliwości są słuszne, ale w tym tygodniu lepiej ich nie wyrażaj. Ludzie nie zrozumieją, co masz na myśl - i konflikt murowany. Zaczekaj, aż sami zastanowią się nad sytuacją.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - postępuj zgodnie z tym, co podpowiada ci intuicja. Rozpoznasz ją po tym, że po podjęciu decyzji nerwy się uspokoją. Twoja dusza wie, za czym naprawdę tęsknisz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - twoi bliscy są spod znaku żywiołu Ziemi albo Ognia? Daj im wytchnąć od swoich emocji, bo w przeciwnym razie się uduszą. Zrozum, że oni nie są tak wrażliwi jak ty. Pozwól im posłużyć się zdrowym rozsądkiem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - szykuje się zaproszenie na randkę, i warto z niego skorzystać, nawet jeśli się wahasz. Po wspólnym wieczorze uznasz, że warto było wyjść z domu. Na spotkaniu czeka cię niespodzianka.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - nie ma potrzeby się zamartwiać, więc wrzuć trochę na luz. Sprawy, których się tak obawiasz, przejdą bokiem, jak burza. Wszystko ułoży się lepiej niż ci się wydaje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - Lew ma ochotę na spotkanie z tobą, a ty? Jeśli nie masz planów na kilka najbliższych dni, wspólne wyjście na wino byłoby dobrym pomysłem. Uzupełniacie się teraz doskonale. To może być inspirująca rozmowa!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - w ciągu ostatnich dni odczuwasz tak przemożną senność, że pracujesz z zamkniętymi oczami... Prześpij wreszcie porządnie noc, bo w przeciwnym wypadku stracisz całą energię. Zadbaj o swoje ciało.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów