Horoskop dzienny na poniedziałek 10 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 10.08.2020
horoskop dzienny poniedziałek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny na dziś i przekonaj się!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 10 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dodajesz energii ludziom z twojego otoczenia i zwracają ci ją z wielkim pokładami wdzięczności. Bez ciebie mogliby sobie teraz nie dać rady. Cały tydzień szykuje się dosyć nerwowo i tylko ty będziesz w stanie to wytrzymać.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - nie wszystko jesteś w stanie kontrolować. Coś zacznie ci się teraz wymykać i nic na to nie poradzisz. Szczególnie, jeśli chciałeś to dla siebie wykorzystać - nagle się zorientujesz, że nie masz już na to żadnego wpływu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - bliskie przyjaźnie powoli stają się coraz dalsze, bo wolisz chować się w domu niż wyjść na imprezę. Jeśli nie masz ochoty szaleć, umów się z kimś na spacer. Brakuje ci ludzi. Netflix może poczekać.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - myślałeś, że trzymasz coś w rękach, a nagle zostałeś z niczym? Zastanów się, czy liczysz na odpowiednich ludzi. Czasem nie warto komuś ufać tylko dlatego, że wcześniej to robiliśmy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - jeśli chcesz trofeum, musisz na nie zapolować. Obserwuj w ciszy, wyciągaj wnioski, planuj. Daj sobie jeszcze trochę czasu i nikomu nie rzucaj się w oczy. Zwycięstwo będzie tym lepiej smakowało.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - kiedy ostatni raz zrobiłeś listę rzeczy, które planujesz osiągnąć? Podczas wakacji łatwo o tym zapomnieć, a jednak jest to przecież coś, co bardzo cię uspokaja. Zrób to w tym tygodniu.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - kilka nieudanych randek to nie powód, żeby rezygnować z życia towarzyskiego. Może i się rozczarowałeś, ale niedługo możesz się też pozytywnie zaskoczyć. Nie zniechęcaj się.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - od samego rana będziesz załatwiać w biegu sprawy, które można by było rozwiązać na spokojnie. Dlaczego tak gonisz i się stresujesz? Postaraj się nadać swoim myślom wolniejszy bieg.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - wycieczka rowerowa za miasto okaże się strzałem w dziesiątkę, jeśli od dawna nie przebywałeś na łonie natury. Szczególnie przebywanie blisko wody może teraz dobrze wpłynąć na twój układ nerwowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - masz czasem myśl, żeby poza obowiązkami znaleźć miejsce na przelotny wakacyjny romans? Gwiazdy podsuwają ci na to szansę, ale możesz ją stracić, jeśli będziesz zbytnio obowiązkowy. Nie będzie to nic poważnego, ale poprawi ci humor.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - nie wspominaj nieudanych spraw z przeszłości. Było, minęło. Ruszaj do przodu! Zaplanuj jakiś wyjazd na resztę wakacji i uznaj to za symboliczny koniec pewnego etapu, po którym przyjdzie nowy początek.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - powrót do pracy może się dla ciebie okazać wyjątkowo ciężki, ale możesz liczyć na wsparcie swojego zespołu. Daj sobie czas, żeby odpocząć po weekendzie, rano zrób dłuższą przerwę na kawę... Po południu się rozkręcisz!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów