Horoskop dzienny na piątek 9 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek.
Fotografia: https://www.shutterstock.com/g/Peter+Polkorab

Horoskop dzienny powinni czytać wszyscy, którzy chcą poznać swoją przyszłość. Sprawdź, jak będzie wyglądał Twój piątek 9 sierpnia 2019 roku.

Horoskop dzienny na piątek 9 sierpnia 2019 będzie pełny niespodzianek, głównie tych radosnych. Jeden ze znaków zodiaku musi przygotować się na ważną rozmowę. Sprawdź, jak minie Ci dzisiejszy dzień i na co powinieneś uważać!

Horoskop dzienny dla Wodnika

Możesz cieszyć się upragnionym spokojem! W pracy dużo luzu. Znajomi planują krótki wyjazd na weekend - to idealna okazja dla Wodnika na regenerację po ciężkim tygodniu. Postaraj się jednak nie zaniedbywać diety - twoje ciało potrzebuje witamin.

Horoskop dzienny dla Ryb

Ryby czeka dziś bardzo owocna rozmowa z Bykiem. Wasza relacja zdecydowanie się po tym poprawi. Uważaj jednak na Barana - osoba spod tego znaku nie ma dzisiaj dobrego humoru. Jeśli się jej narazisz, konflikt będzie poważny.

Horoskop dzienny dla Barana

To nie jest dobry dzień dla Barana. Będziesz rozkojarzony i podminowany od rana, ale nie przejmuj się - wieczorem przykry nastrój minie. Nie przemęczaj się i spróbuj być wyrozumiały dla siebie i innych.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Horoskop dzienny dla Byka

Byka czeka poważna rozmowa z ukochaną osobą. Bądź cierpliwy i daj drugiej stronie dojść do słowa - początkowo możecie się nie zgadzać, ale jeśli tylko wysłuchacie się nawzajem, w końcu dojdziecie do zgody.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt

Bliźnięta będą dzisiaj bardzo rozrzutne - nie przejmuj się i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Ten tydzień był dość stresujący, a zakupy z przyjaciółmi to idealny sposób na uwolnienie się od nerwów.

Horoskop dzienny dla Raka

Otrzymasz dzisiaj propozycję, która wyda Ci się naprawdę szalona. Nie zniechęcaj się jednak! Będzie to przygoda, którą zapamiętasz do końca swojego życia. Daj się namówić.

Horoskop dzienny dla Lwa

Czeka Cię dzisiaj bardzo dużo spotkań służbowych. To nie będzie łatwy początek weekendu - mocno się zmęczysz, a po pracy będziesz miał ochotę zwyczajnie paść na łóżko. Na szczęście już jutro nabierzesz nowej energii.

Horoskop dzienny dla Panny

Pannę czeka dzisiaj daleka podróż - niestety, bardzo męcząca. Jeśli masz prawo jazdy, prawdopodobnie będziesz kierowcą. Trasa nie będzie łatwa, ale cel podróży wynagrodzi wszystkie niedogodności.

Horoskop dzienny dla Wagi

Waga musi w końcu podjąć decyzję o wizycie u lekarza - po weekendzie nie będziesz miał na to czasu, a już teraz Twoje zdrowie zaczyna szwankować. Zacznij zwracać uwagę na to, co jesz. Warzywa i owoce w diecie pozwolą Ci zachować odporność.

Horoskop dzienny dla Skorpiona

Skorpion będzie miał dziś niezwykle trudne zadanie. Dwie bliskie Ci osoby zaczną się ostro kłócić, a jeśli nie pomożesz im rozwiązać konfliktu, będzie się on ciągnął przez długie tygodnie. Wykorzystaj swoje umiejętności negocjacyjne w dobrym celu.

Horoskop dzienny dla Strzelca

Znajdziesz dzisiaj coś o dużej wartości i nie będziesz pewny, czy powinieneś to zatrzymać. Pamiętaj, że uczciwość jest ważniejsza, niż chwilowy zysk. Właściciel zguby będzie Ci wdzięczny za jej zwrócenie.

Horoskop dzienny dla Koziorożca

Będziesz dziś cały w skowronkach. To idealny dzień dla Koziorożca na realizowanie trudnych zadań. Znajomi zobaczą, że dobrze Ci idzie i poproszą o pomoc. Dbaj jednak o swój czas i nie zgadzaj się na wszystko, co chcą wywrzeć na Tobie inni.

Zobacz także: Sennik - znaczenie snów. Dowiedz się, co oznaczają twoje sny?

Znaki zodiaku determinują niektóre nasze cechy. Kto jest lepszym kochankiem - Panna, Waga, a może Lew? Sprawdź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów