Horoskop dzienny na piątek 9 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 09.10.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 9 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - zamiast cały czas się zastanawiać, czy warto, czy nie warto, po prostu umów się na randkę. Wtedy poznasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jeśli jest w twoim życiu osoba, która ma do ciebie żal, nie zachowuj się wobec niej w taki sposób, jakby nic się nie stało. W ten sposób jeszcze mocniej ją zranisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - pojawi się w twoim życiu niejedna okazja do nawiązania romansu i będziesz bardzo zaskoczony/a, jak duże masz powodzenie. Nie pozwalaj jednak na to, żeby głosy w twojej głowie ci mówiły, że na nie nie zasługujesz!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - wraca do ciebie eks? Dostajesz znowu słodkie wiadomości? Uważaj, żeby się nie okazało, że twój eks pisze to samo do... wszystkich swoich eks. Nie daj się złapać na miłe słówka. Zaczekaj na czyny.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - wracają ludzie, którzy w tym roku cię zranili, i domagają się z powrotem miejsca, jakie zajmowali w twoim życiu. Pamiętaj, że jeśli tego nie chcesz, masz pełne prawo odmówić bez wyrzutów sumienia.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - kobiety Panny mogą być poważnie rozczarowane zachowaniem mężczyzn w swoim otoczeniu. Nie próbujcie ich krytykować, bo nawet nie zrozumieją. Wyjdzie na to, że się czepiacie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - niby wszystko w porządku, ale ta jedna maleńka rysa na sercu jednak naprawdę boli. Nie udawaj, że jej tam nie ma. Zrób, co trzeba, żeby ją uzdrowić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - ludzie będą ci dzisiaj działać na nerwy, ale jest wysoce prawdopodobne, że zareagujesz za mocno. Wybuch gniewu z błahego powodu w oczach innych wygląda dosyć śmiesznie... Panuj nad sobą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - przypomnij sobie o swojej rodzinie i postaraj się spędzić z nią czas. Jeśli ją zaniedbywałeś/aś, zrób dla najbliższych coś miłego. Nie możesz cały czas żyć tylko pracą i obowiązkami!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - sądzisz, że jesteś z Bykiem? Sprawdź, czy Byk jest z tobą... Możecie mieć zupełnie inne wyobrażenia tej znajomości. Koziorożce, które dopiero zaczynają związek, powinny powstrzymać się z wyznaniami.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - daj sobie i komuś drugą szansę, bo czeka was bardzo miły czas. Wcześniej nie byliście na to gotowi, a teraz nic już nie będzie wam przeszkadzać! Z optymizmem napisz tę pierwszą wiadomość.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - uważaj, żeby wyobraźnia nie przesłoniła ci rzeczywistości. Nie ma co ani przesadnie się stresować, ani cieszyć - wszystko okaże się dopiero w przyszłym tygodniu. W najbliższych dniach żadna sprawa się nie zdecyduje. Wrzuć na luz!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów