Horoskop dzienny na piątek 7 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 07.08.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Co szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź, co cię dzisiaj czeka!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 7 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nie graj z nikim w ciepło-zimno. Efekty tej gry poważnie cię rozczarują. Wcale nie będzie tak, jak teraz obstawiasz. Okazuj ludziom szacunek i traktuj ich tak, jak sam chcesz być traktowany.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - dziś będziesz myśleć o straconych szansach. O które z nich chcesz jeszcze zawalczyć? Poproś o drugą szansę, jeśli czujesz, że naprawdę ci zależy. Nie baw się uczuciami - ani swoimi, ani cudzymi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - jeśli w twoim życiu jest jakiś Lew, podaruj mu od siebie na urodziny wszystko, co masz w sobie najlepsze. Odda ci w zamian to samo od siebie. Przysłuży ci ta wymiana - Lew ma teraz coś, czego ci brakuje.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - dobry dzień na romantyczny spacer nad wodą. Jesteś singlem? A kto powiedział, że nie można być romantycznym tylko dla siebie? Przeczytaj piękny wiersz albo podziwiaj naturę. Zachwycaj się!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie myśl o tym, co minęło. Pewne sprawy musiały się skończyć, żeby zrobić w twoim życiu miejsce na następne. Skup się na tym, co chcesz teraz przyciągnąć do swojego życia.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - pomóż komuś zorganizować swoje życie na nowo, dając mu od siebie trochę tego zmysłu do porządkowania spraw, który naturalnie posiadasz. Pomagając drugiej osobie wyznaczyć sobie cele, przy okazji odkryjesz, co teraz jest dla ciebie naprawdę ważne.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - harmonię znajdziesz dzisiaj tylko w samotności. Spróbuj wyłuskać dla siebie chociaż chwilę wolnego, zapal kadziła, posłuchaj muzyki i potańcz. Zrób to w taki sposób, jakby nikt nie patrzył. Zdziwisz się, jak bardzo ci pomoże zrozumieć własne uczucia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - skupiasz się na tym, jak stać się potrzebnym w życiu osoby, która już od ciebie odeszła i nie zauważasz tych, którzy naprawdę cię potrzebują. Uważaj, żeby nie dać komuś do zrozumienia, że zupełnie się dla ciebie nie liczy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - ludzie zazdroszczą ci teraz twojej ognistej natury. Doskonale się odnajdujesz w sezonie Lwa, sam stając się słońcem. Oby tak dalej! Zarażaj pozytywną energią. Inni ci się za to odwdzięczą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - daj szansę znajomości, nad którą się wahasz. Może się okazać, że wyjdzie z tego coś, co wniesie do twojego życia sporo wartości. Różnice pomiędzy wami są tylko pozorne. Odpowiedź znajdziesz w spojrzeniu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - zaprzyjaźnij się z osobą, która ci się podoba. Zastanów się, jak możesz jej dać trochę ciepła. Nie ukrywaj swoich emocji, bo sprawisz, że poczuje się dla ciebie zupełnie nieistotna!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - twoja łagodność będzie dzisiaj szczególnie ceniona przez te znaki, które ukrywają przed wszystkimi, że są zestresowane. Ludzie lgną do ciebie jak pszczoły do miodu i bardzo cię doceniają. A ty za co jesteś sobie wdzięczna, Rybko?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów