Horoskop dzienny na piątek 4 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 04.09.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 4 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - możesz odczuwać w sobie pewien niepokój, ale nie trać nadziei. Los niedługo znowu zacznie działać w twoim interesie. Nie martw się o pieniądze, bo jesteś bezpieczny. W sprawach uczuciowych lepiej przez kilka dni pomilczeć. Nie projektuj na innych swojego gniewu.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - możesz wybrać, co cię teraz czeka. To, jak będzie wyglądała ta jesień, zależy teraz tylko i wyłącznie od ciebie. Zadaj więc sobie pytanie, czym chcesz się zajmować w ciągu najbliższych miesięcy. I, co najważniejsze, z kim chcesz to robić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja zmienność w ostatnich dniach może irytować nawet ciebie. Nie przejmuj się tym, to wpływ Księżyca, który właśnie wychodzi z pełni. W weekend poczujesz się pewniej i przypomnisz sobie, co teraz naprawdę się dla ciebie liczy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - nie masz jeszcze pomysłu na to, jak przywitać jesień? Cofnij się pamięcią do poprzednich lat i znajdź tam coś, co sprawiało ci największą przyjemność. Gdzieś w twoich wspomnieniach jest wskazówka, co powinno wrócić do twojego życia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - potrzebujesz uziemienia. Sprawy w twoim życiu układają się coraz lepiej, nawet jeśli tego jeszcze nie widzisz, ale żeby być w stanie to wszystko utrzymać, potrzebujesz zadbać o równowagę, której teraz ci trochę brakuje.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - coś będzie cię korciło, żeby zacząć marudzić, ale na szczęście uda ci się zapanować nad emocjami. Znajdziesz coś, co cię cieszy i oddasz się temu w stu procentach. Zainspirujesz swoją postawą innych i zapragną się dołączyć.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - chociaż może się to wydawać nieprawdopodobne, masz teraz szansę związać się z kimś na stałe. Będziecie musieli trochę się do siebie dopasować, ale kiedy zobaczycie, jak bardzo się nawzajem uszczęśliwiacie, poczujecie, że jesteście w stanie zrobić dla siebie niemal wszystko. Szykuje się piękna jesień!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - jesień nastraja cię w taki sposób, że chcesz tęsknić za kimś, kogo już przy tobie nie ma. Nie masz możliwości przywrócić tej osoby. Najważniejsze jest to, abyś był teraz silny i umiał zadbać o siebie niezależnie od innych.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - twoje samopoczucie od dwóch dni może być trochę gorsze, i jeśli nadal czujesz na sobie ciężar całego świata, zrób to samo, co powinieneś zrobić wczoraj - śpij. Żadna z twoich spraw nie ucieknie, a ty potrzebujesz nowej energii.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - zastanów się, czy nie okazujesz zbytniego chłodu ludziom w swoim otoczeniu. Czy nie ma takich, którzy starają się ocieplić atmosferę, a czują się przez ciebie odrzuceni? Możesz nie mieć świadomości, że tak jest, ale mają wrażenie, że jesteś zbyt zimny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - nie miej do siebie żalu, jeśli ostatnio trudno ci o czymkolwiek decydować. Każdy miewa takie okresy. Daj sobie czas i z niczym się nie spiesz, spokojnie rozejrzyj się wokół siebie i postaraj się zainspirować tym, co widzisz. Sam jeszcze wcale nie musisz wybierać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - kulminacja pełni w twoim znaku jest już za tobą i ta aura z pewnością zmusiła cię do tego, żeby poczuć wiele niespodziewanych emocji. Musisz teraz dać sobie kilka dni na przetrawienie każdej z nich, bo w przeciwnym wypadku nie ruszysz dalej. Pamiętaj, że czegokolwiek się dowiedziałeś, dowiedziałeś się dla swojego najwyższego dobra.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów