Horoskop dzienny na piątek 4 października 2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 04.10.2019
Horoskop dzienny na piątek 4 października 2019.
Fotografia: shutterstock.com

Horoskop dzienny na piątek 4 października 2019 roku szykuje niespodzianki dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co niesamowitego cię dziś spotka!

Horoskop dzienny pozwala nam poznać prawdę o naszym losie. Sprawdź, co wydarzy się w piątek 4 października 2019 roku! Ten dzień będzie wyjątkowy dla wielu osób.

Zobacz także: Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Horoskop dzienny dla Wodnika

Wodnik musi zwrócić więcej uwagi na swoją drugą połówkę. Ukochana osoba coraz bardziej zaczyna odczuwać zazdrość i osamotnienie. Nie pozwól, żeby miała wątpliwości, czy zależy ci na waszej relacji. Zaproś drugą osobę na randkę, zamiast kolejny raz umawiać się ze znajomymi.

Horoskop dzienny dla Ryb

Horoskop dzienny dla Ryb na piątek 4 października 2019 roku nie przynosi dobrych wieści. Rano osoby spod tego znaku zodiaku będą podminowane i zmęczone, a to dopiero początek trudności. Po południu usłyszysz wiadomość, która przewróci cały zbliżający się weekend do góry nogami. Ambitne i szczęśliwe plany będziesz musiał odłożyć na później. Poświęć się temu, żeby uratować negatywną sytuacją.

Horoskop dzienny dla Barana

Barana czeka dziś burzliwa rozmowa. Od kilku dni dało się wyczuć, że konflikt wisi w powietrzu. Ukrywane żale dziś w końcu znajdą swoje ujście. Staraj się być wyrozumiały i uważnie słuchaj drugiej osoby - masz świadomość, że w tym wypadku to ty zawiniłeś. Zrzucanie odpowiedzialności i lekceważenie drugiej osoby może zagrozić waszej relacji.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Horoskop dzienny dla Byka

Spróbuj nie poddawać się negatywnym emocjom. Od kilku dniu zmagasz się z ciągłym przemęczeniem, stresem i nadmiarem pracy. Dziś jednak gwiazdy ci sprzyjają i dodadzą sił do walki o lepszy nastrój. Postaraj się nadrobić zaległe obowiązki. Poświęć się także relacji z najbliższą ci osobą - ona również odczuwa skutki jesiennego obniżenia nastroju.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt

Bliźnięta czeka poważna zmiana w życiu dotycząca zdrowia. Dokładnie porozmawiaj z lekarzem o niepokojących cię objawach. Choć wydają się niepozorne, mogą być zapowiedzią czegoś poważniejszego. Przyjrzyj się również historii chorób w swojej rodzinie - może być to ważna podpowiedź w ustalaniu diagnozy.

Horoskop dzienny dla Raka

Horoskop dzienny dla Raka prezentuje się bardzo pozytywnie. Jeszcze przed weekendem będziesz miał szansę wykazać się w pracy. Pokaż swojemu szefowi, że zasługujesz na podwyżkę. Jeśli rozmowa się powiedzie, dziś wieczorem czeka cię huczne świętowanie. Nie przesadź jednak z alkoholem - już w sobotę rano czeka cię nagła sytuacja, w której zaradzeniu kac nie będzie sprzymierzeńcem.

Horoskop dzienny dla Lwa

Lwy są pewne siebie i towarzyskie, jednak nawet one dziś będą wolały schować się w domu pod kocem. Pozwól sobie na takie oderwanie i relaks, ponieważ najwyraźniej mocno go potrzebujesz. Znajomi będą próbować wyciągnąć cię na miasto - bądź z nimi szczery i otwarcie przyznaj, dlaczego nie masz ochoty na imprezy. Przekonasz się, kto zaoferuje ci swoje wsparcie i komu tak naprawdę możesz zaufać w przyszłości.

Horoskop dzienny dla Panny

Panna musi uważać dzisiaj na swoje słowa. Wypowiedź w nerwach może sprowadzić na ciebie poważne kłopoty, które ciągnąć się będą przez cały następny tydzień. W życiu prywatnym zdecydowanie brakuje ci równowagi. Weź kartkę papieru i rozplanuj kilka nadchodzących dni - to sprawi, że poczujesz większą stabilność.

Horoskop dzienny dla Wagi

Waga musi zadbać o wewnętrzny spokój. Skrupulatne planowanie, prowadzenie dziennika i medytacja mogą być w tym niezwykle pomocne. Ostatnie dni były dla ciebie mocno stresujące, zwłaszcza w pracy, jednak już dziś uda ci się odpocząć. W weekend skup się przede wszystkim na "ładowaniu baterii", aby energetycznie rozpocząć kolejny tydzień.

Horoskop dzienny dla Skorpiona

Horoskop dzienny na piątek dla Skorpiona daje jedną ważną wskazówkę - zajmij się finansami. Na razie nie odczuwasz braków, jednak zbliżające się wydatki mogą cię przytłoczyć. Lepiej zacznij już teraz oszczędzać na świąteczne prezenty.

Horoskop dzienny dla Strzelca

Strzelec dostanie dziś szansę spotkać miłość swojego życia. Zwróć szczególną uwagę na osoby spod znaku Lwa oraz Panny. Jedna darzy cię uczuciem, ale boi się mówić o tym głośno. Warto zrobić pierwszy krok, jeśli chcesz zaangażować się mocniej w tę relację.

Horoskop dzienny dla Koziorożca

Koziorożec musi uważać na sezon przeziębień. Zaopatrz się w ciepłą czapkę i szalik. Choć wydaje ci się, że na razie te atrybuty nie będą ci potrzebne, już w piątek odczujesz negatywne skutki jesiennego ochłodzenia. Pomocne w budowaniu odporności będą także czosnek, cytryna oraz imbir.

Zobacz także: Sennik - znaczenie snów. Dowiedz się, co oznaczają twoje sny?

Którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę? Sprawdź w naszym quizie!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów