Horoskop dzienny na piątek 25 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 25.09.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 25 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - kiedy ostatni raz byłeś na spacerze na łonie natury? Z okazji zbliżającego się weekendu warto trochę pomyśleć o tym, by pobyć trochę na świeżym powietrzu. Zieleń cię uspokoi.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - nie myśl o sprawach zawodowych w piątek, zostaw stresy na boku. Okazje, które się teraz nadarzają, nie uciekną. Jeśli jakieś zlecenie było ci pisane, tak czy inaczej je dostaniesz. Zdaj się na los.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - ktoś czeka na wiadomość od ciebie, a ty unosisz się dumą. Zastanów się, czy nie będziesz żałować za jakiś czas. Wtedy może być za późno na przeprosiny.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - dokąd zmierza ten związek? To pytanie, które masz ochotę zadać już od dłuższego czasu. Dlaczego tego nie robisz? W relacjach trzeba dbać także o siebie i o swoje uczucia. A ty nie czujesz się do końca bezpiecznie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - czasami dobrze jest pogodzić się z tym, że po prostu nie będziesz wiedzieć, co się stanie. Nie musisz. Wyjdź z założenia, że to, co należy do ciebie, samo zmierza już w twoim kierunku. O nic nie musisz się przesadnie starać.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - dziś odzyskasz poczucie pewności siebie. Uważnie obserwuj, skąd przyjdzie do ciebie to wrażenie, że jesteś wart/a o wiele więcej niż do tej pory sądziłeś/aś. Tam jest dla ciebie drogowskaz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - Słońce jest dla ciebie w ostatnich dniach bardzo łaskawe i ogrzewa cię dając niemal dziecięcą radość, ale jest to podszyte twoimi i cudzymi obawami. Naprawdę nie potrafisz zaufać?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - miłe niespodzianki czekają na ciebie tuż za najbliższym zakrętem, ale ty z jakiegoś powodu wolisz dzisiaj siedzieć w miejscu. Czy nie masz w sobie ciekawości, co jeszcze może cię w życiu spotkać?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - dziś nie będzie czasu na przygody ani zabawy, bo będzie trzeba przez chwilę pomyśleć o czymś na poważnie. Jest ktoś, kto w ostatnich dniach żywił dość intensywne odczucia z tobą związane. Nie ignoruj tego, szczególnie, jeśli bolało.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - kiedy wypowiesz głośno swoje życzenia, testowana jest twoja cierpliwość. Czy to dlatego ukrywałeś wcześniej, czego pragniesz? Uwierz, że Wszechświat chce dla ciebie jak najlepiej. Kiedy czekasz, działa w twoim imieniu. Nie stresuj się.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - zadbaj o to, by w relacjach z najbliższymi zapanowała równowaga pomiędzy dawaniem a braniem. Niestety w tym momencie nie można stwierdzić, że we wszystkich tak jest. Co możesz zrobić, by to zmienić?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - jutro spadnie na ciebie informacja, która będzie jak grom z jasnego nieba. Chociaż będzie zaskoczeniem, już dzisiaj nabierz do niej dystansu. To, że wszyscy wokół będą cali w nerwach, nie oznacza wcale, że ty także musisz!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów