Horoskop dzienny na piątek 24 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 24.07.2020
horoskop dzienny na piątek
Fotografia: Chillizet

Początek sezonu Lwa dla części znaków rozpocznie się bardzo pomyślnie, jednak innym sprawi pewne problemy. Przełomowy moment ma miejsce właśnie w tym tygodniu. Poznamy prawdę o tym, co jest dla nas najważniejsze. Czy jesteśmy na to gotowi? Kto powinien się teraz ugryźć w język? Sprawdź!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 24 lipca 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - szykują się dla ciebie dobre dni, pod warunkiem, że na nikogo nie będziesz wywierać presji. Uspokój trochę swój ognisty temperament, a wszystko spokojnie się ułoży. Im będziesz milszy dla innych, tym większe szanse, że będzie po twojej myśli.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - nie chowaj się przed innymi, to tylko jeszcze bardziej cię zasmuci. Chociaż praca cię stresuje, jakieś niespodziewane zdarzenie pokazało ci teraz, że jesteś doceniany. Zastanów się, czy nie wyolbrzymiasz swoich problemów. To przeszkadza ci cieszyć się życiem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - szukasz innej drogi? Zawsze jakaś jest. Jeśli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób mógłbyś wymyślić siebie na nowo, najpierw musisz być ze sobą naprawdę szczery. Powiedz sobie samemu, co naprawdę myślisz. Nie daj się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - czy jest w twoim życiu ktoś, komu powinieneś wyznaczyć teraz granice? Zrób to. W przeciwnym wypadku cały kolejny miesiąc spędzisz chowając się w domu przed innymi ludźmi. Nie pozwalaj nikomu, żeby cię tak wystraszył. Chroń swoją wrażliwość.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - spotkało cię ostatnio wiele rozczarowań i z tego powodu zaczynasz się bać, że wszystko, na czym kiedykolwiek ci zależało, posypie się zaraz jak domek z kart. Pozwól tym obawom przepłynąć, niedługo znikną. Za kilka dni odzyskasz swoją wewnętrzną siłę. A o rozczarowaniach zapomnisz.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- ktokolwiek spróbuje cię teraz zapędzić do kąta, srogo tego pożałuje. Nie jesteś teraz w nastroju, by pozwalać, żeby ktokolwiek tobą manipulował. Prawdę mówiąc, nigdy w nim nie jesteś. Ludzie powinni o tym wiedzieć. Dzisiaj im o tym przypomnisz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - coś bardzo cię teraz martwi i potrzebujesz swoich przyjaciół, żeby im powiedzieć, jak naprawdę się czujesz. Dostaniesz od nich radę, na którą sam byś nie wpadł. Masz silną intuicję, jednak wskazówek musisz szukać poza sobą.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - w twoim otoczeniu nagle odsłoni się wiele dotychczas ukrywanych prawd. Ciebie to nie przerazi, jednak twoi bliscy poczują się tym przytłoczeni. Nie dokładaj im dodatkowych stresów i nie zmuszaj ich do tego, żeby skonfrontowali się z czymś jeszcze. Uciekną ci.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - nie daj się wciągnąć w kłótnie w pracy. Bądź spokojny, traktuj wszystkich z szacunkiem i ciesz się tym, co masz. Im więcej znajdziesz w sobie wdzięczności za to, z czego składa się twoje życie, tym więcej miłych szans przyciągniesz do siebie w najbliższych dniach.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - wszyscy chcą przejrzeć ciebie, a sami ukrywają sekrety. Dobrze to widzisz, prawda? Nic nikomu nie mów. Zamiast tego uważnie obserwuj, jak się zachowują. Część twoich bliskich sama niechcący się zdradzi z tym, co naprawdę zaprząta ich głowę. A to co innego, niż myślisz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli ktoś cię zapyta o to, w co teraz wierzysz, powiedz. Ale zrób to uprzejmie, nie musisz wcale okazywać chłodu. Pokaż, że z każdym potrafisz się porozumieć i umiesz traktować ludzi dobrze. Ktoś to zauważy i zapamięta.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- uważaj teraz na swoje słowa tak bardzo, jak tylko potrafisz. Bardzo łatwo będzie ci teraz wplątać się w sprzeczkę, z której wyniknie ogromna awantura. Nie daj się nikomu sprowokować, szukaj sposobów, żeby pobyć w ciszy albo z ludźmi, przy których jest ci bezpiecznie.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów