Horoskop dzienny na piątek 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 21.08.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 21 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - Nów w Lwie zachęca cię do twórczej ekspresji. Wyraź samego siebie! W jaki sposób możesz wprowadzić do swojego życia trochę artyzmu? Co jest dla ciebie największą sztuką? Pokaż, co potrafisz wykreować dla siebie i innych!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - najważniejsze są teraz dla ciebie te najbliższe, nierozerwalne więzi. Zadbaj o ludzi, o których codziennie myślisz. Czas na twoją inicjatywę. Nie bój się powiedzieć, co czujesz i na czym ci zależy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - to dobry moment na to, żeby wybaczyć dawne przewinienia. Czy jest ktoś, do kogo masz o coś żal? Pomyśl, jak byś się poczuł, gdybyś po prostu odpuścił. Czy nie wyszłoby ci to na dobre?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - Wenus w twoim znaku sprawia, że myślisz o miłości więcej niż zazwyczaj. Jednak jeśli aktualnie ci jej w życiu brakuje, stwarza to ryzyko, że zdecydujesz się z tego powodu szukać pocieszenia u ex... Nie próbuj tego robić!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - czujesz, jak na powrót stajesz się sobą. Dopiero teraz zauważysz, jak wielkie ograniczenia sobie narzucałeś do tej pory. Twoje otoczenie może nie wiedzieć, jak zareagować na zmiany. Na razie nie idź na żaden kompromis.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - twój urodzinowy miesiąc się zbliża i zaczynasz powoli wpadać w refleksyjny nastrój. Potrzebujesz chwili dla siebie, więc postaraj się znaleźć chociaż jeden taki wieczór. Przyda się zeszyt, w którym spiszesz, o czym myślisz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - ktoś z przeszłości zaczyna na powrót domagać się twojego zainteresowania, a ty bez żadnych zastrzeżeń się temu poddajesz? Zadaj sobie pytanie, czy tej osobie nie chodzi o zdobycie krótkotrwałej satysfakcji. Może znowu zniknąć, zanim się obejrzysz!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - twoja rodzina bardzo cię wspiera i z tego powodu wytrzymuje twoją potrzebę kontrolowania wszystkiego - ale prawda jest taka, że na pewno poczuliby się lepiej, gdybyś trochę dał z tym spokój. Przestań pisać scenariusze w głowie i zaakceptuj to, co jest.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - z obawy przed porażką możesz teraz odrzucić szansę, która niespodziewanie pojawiła się w twoim życiu. Nów w Lwie pyta, ile masz w sobie teraz odwagi i spontaniczności. Czy sądzisz, że zasługujesz na nowy start?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - przechodzisz teraz przez bardzo głęboką transformację i rozwijasz się na wiele możliwych sposobów, jednak ten proces może być dla ciebie obciążający. Jeśli czujesz zmęczenie albo stres, odpuść. Pamiętaj o tym, że wyjdziesz z tego silniejszy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - czy zdajesz sobie sprawę, że wszystko w tej chwili zależy od ciebie? Owszem, w twoim życiu pojawiła się bardzo interesująca osoba... Ale to ty zgrywasz niedostępnego. Zmień taktykę, bo w przeciwnym wypadku nic z tego nie będzie!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - do wszystkiego zmierzaj małymi kroczkami i celebruj każde najmniejsze zwycięstwo. Ta metoda pozwoli ci teraz osiągnąć najwięcej. Nie narzucaj sobie długiej listy zadań na cały dzień, bo cię to przytłoczy - i w konsekwencji nie zrobisz nic!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów