Horoskop dzienny na piątek 21 lutego dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 21.02.2020
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba nad stojącą na horyzoncie osobą
Fotografia: Shutterstock

Gwiazdy w ten piątek nie dla wszystkich będą łaskawe. Niektórym ten dzień zdecydowanie da w kość, jednak są takie znaki zodiaku, które mogą być zadowolone. Do której grupy należysz?

Każdy z nas chciałby, żeby piątek był dla niego radosnym dniem. Zwłaszcza, że dziś początek weekendu i myślimy raczej o błogim odpoczynku, niż obowiązkach. Okazuje się jednak, że nie każdy znak zodiaku może dzisiaj cieszyć się spokojną głową. Dla niektórych z nas gwiazdy nie będą łaskawe. Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 21 lutego i przekonaj się, do której z tych grup należysz. Możesz cieszyć się dziś błogim odpoczynkiem, czy wręcz przeciwnie?

Zobacz także: Te znaki zodiaku tworzą najbardziej toksyczne związki! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran jest dziś pełen energii, a ten piątek będzie dla ciebie niezwykle dynamiczny. Czas w pracy zdecydowanie szybko ci zleci, a na wieczór masz już sporo planów, które postarasz się pogodzić ze sobą. Uważaj jednak na niezbyt życzliwe ci osoby, które zamierzają zdecydowanie utrudnić ci to planowanie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk ma dziś bardzo dużo zapału do działania, co zdecydowanie opłaci mu się w pracy. Wieczór postaraj się jednak poświęcić na odpoczynek. Choć dziś energia nie będzie cię opuszczać, jeżeli się przepracujesz, zdecydowanie możesz mieć problemy z przetrwaniem kolejnych dni, nawet tych po weekendzie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mają dziś doskonały dzień ku temu, żeby przekonać kogoś do swojego zdania. Postaraj się zatem wykorzystać ten piątek, żeby w końcu podjąć decyzję, nad którą od pewnego czasu nie potrafisz dojść z kimś do kompromisu, np. z partnerem. Dziś każdy będzie pod wrażeniem twoich argumentów, nie wspominając już o złotych radach, których będziesz udzielać najbliższym.

Horoskop dzienny - Rak

Rak dziś nie ma najlepszej passy co do obowiązków. Postaraj się zrobić absolutne minimum, czyli to, czego wymaga od ciebie otoczenie. Daj sobie dziś odrobinę luzu, żeby odpocząć. Przemęczenie nie wpływa bowiem korzystnie zarówno na twój stan fizyczny, jak i, a może nawet przede wszystkim, psychiczny. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew dziś pali się do działania. Postaraj się zatem wykorzystać ten piątek do maksimum. Wszystkie twoje pomysły okażą się trafne, a ty sam będziesz potrafił rozwiązać nawet najbardziej skomplikowaną zagadkę. Ma dziś moc do działania, w związku z czym warto z tego skorzystać. I to zarówno w pracy, jak i później w życiu prywatnym.

Horoskop dzienny - Panna

Panna dziś powinna być ostrożna. Podejmowanie decyzji bez zastanowienia może okazać się dla ciebie zgubne. Zwłaszcza, gdy zaczniesz szastać pieniędzmi. Ten dzień zdecydowanie nie sprzyja dużym wydatkom i inwestycjom. Zanim natomiast podejmiesz ważną decyzję, dwa razy dokładnie ją przemyśl.

Zobacz także: Te znaki zodiaku źle przechodzą rozstanie!

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś ma dużo zapału do działania, co korzystnie wpłynie na jej współpracowników. Energia, jaką dajesz innym, sprawia, że wszyscy nabieracie chęci do działania. I tak trzymaj! Również wieczorem nie zwolnisz tempa. Na horyzoncie pojawi się bowiem sporo ciekawych okazji, których aż grzech nie wykorzystać. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion powinien dziś być wyjątkowo uważny, gwiazdy bowiem nie przewidziały dla ciebie spokojnego piątku. Może się okazać, że podejmiesz ważną decyzję, która okaże się błędna. Postaraj się uważać w takich sytuacjach i nad wszystkimi dobrze się zastanowić. W pracy też lekkie problemy, które lepiej przeczekać. Po weekendzie będzie lepiej. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec może być dziś dumny z siebie. Ten tydzień przyniósł ci sporo wyzwań, z których ty wyszedłeś obronną ręką. Dlatego też śmiało możesz oddać się dziś błogiemu odpoczynkowi, który jest zdecydowanie zasłużony. A relaks w ten weekend bardzo jest ci potrzebny, po tak aktywnym tygodniu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec może dziś mieć mieszane uczucia. Gwiazdy przygotowały dla ciebie na piątek zarówno dobre rzeczy, jak i te mniej korzystne. Zwłaszcza w pracy. Uda ci się szybko uporać ze wszystkimi obowiązkami, dzięki czemu wejdziesz w weekend pełen entuzjazmu, jednak do czasu. Pod koniec dnia na horyzoncie pojawią się czarne chmury. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś będzie niezwykle zadowolony z kontaktów z innymi ludźmi. Piątek przyniesie ci bowiem dużo nowych znajomości, a jednocześnie pozwoli zgłębić relacje z tymi dobrze już znanymi. To dla ciebie zdecydowanie przyjemny dzień, pełen miłych niespodzianek i intrygujących akcentów. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby śmiało mogą sobie dziś pozwolić na odpoczynek i jeżeli to uczynią, zdecydowanie mogą spokojnie odetchnąć. Wszelkie zakupy, branie kredytów, wchodzenie w nowe inwestycje mogą okazać się niezwykle ryzykowne. Nie podejmuj dziś takich decyzji, poczekaj. Już jutro powinno być lepiej. 

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku przeżyjesz najgorętsze noce!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów