Horoskop dzienny na piątek 28 lutego dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 28.02.2020
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
Fotografia: Shutterstock

Piątek wydaje się przyjemnym dniem, jednak nie wszystkie znaki zodiaku będą mogły się nim cieszyć. Sprawdź swój horoskop dzienny i zobacz, co cię czeka. 

Piątek, piąteczek, piątunio... Każdy z nas chciałby, żeby ten dzień był jak najlepszy, jednak nie wszyscy będą mogli się tym cieszyć. Gwiazdy dla niektórych znaków zodiaku przewidziały niezbyt sympatyczne atrakcje. Niektórzy z nas naprawdę będą musieli namęczyć się, żeby optymistycznie rozpocząć nadchodzący wielkimi krokami weekend. Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 28 lutego i przekonaj się, czy los będzie dziś dla ciebie łaskawy. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które trudno zdobyć. Poznaj pełną listę! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran ten dzień będzie miał bardzo pozytywny. Postanowisz spożytkować nakłady energii i optymizmu, żeby rozpocząć nadchodzący weekend jak najlepiej. To doskonały dzień na zrobienie treningu, bieganie lub udanie się na szaloną imprezę. Najważniejsze, żebyś wykorzystał w stu procentach to, co dały ci dziś gwiazdy, czyli ogromne pokłady energii. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk dzisiaj postawi na szczerość lub będzie musiał liczyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Jeżeli zdecydujesz się zatajać prawdę, zdecydowanie wyjdzie ona na jaw i sprawi, że będziesz musiał się z niej tłumaczyć. Lepiej od początku być szczerym, zwłaszcza z bliskimi osobami. I tu przełom. Jeżeli uda ci się tego dokonać, w życiu uczuciowym nastąpi zdecydowane ocieplenie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mają dość swojego roztrzepania, które ostatnio nieustannie im towarzyszy. Zamiast jednak się na tym skupiać, postaraj się wszystko zrobić jak najlepiej. Drobne potknięcia okażą się nawet niezauważalne przez innych, w związku z czym nie ma się czym przejmować. Najważniejsze, żebyś sfinalizował wszystkie ważne projekty i w końcu odpoczął, a wszystko się poukłada. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak ostatnio był bardzo zestresowany. To odbiło się na twojej kondycji. Dlatego zdecydowanie już dziś postaw na odpoczynek. Obowiązki mogą poczekać, zwłaszcza, że ostatnio dawałeś z siebie naprawdę wiele. Nie przejmuj się też na zapas. To dołoży ci jedynie dodatkowych nerwów, a nic nie zmieni. Postaraj się skupić wyłącznie na tym, co tu i teraz.

Horoskop dzienny - Lew

Lew ostatnio ma bardzo aktywny okres i jest niezwykle kreatywny. Dziś wpadniesz na kolejny genialny pomysł, który sprawi, że uda ci się zrealizować ważne dla ciebie rzeczy. Zwłaszcza, że w końcu zdasz sobie sprawę z tego, co tak naprawdę daje ci szczęście. Dzięki temu przejdziesz na właściwy tor w dążeniu do określonych celów. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna dziś wróci do przeszłości, bowiem na horyzoncie pojawią się dawne błędy. W końcu jednak uda ci się z nimi uporać, w związku z czym nareszcie, po upływie bardzo długiego czasu, będziesz mieć spokojną głowę. Już żadna niedokończona sprawa nie będzie zaprzątać ci myśli. Zdasz sobie też sprawę, że jesteś w stanie udźwignąć o wiele więcej, niż do tej pory ci się wydawało. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku tworzą najbardziej toksyczne związki! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś już zdecydowanie nie potrafi skupić się na pracy. Nadchodzący weekend za bardzo odrywa twoje myśli od obowiązków. Postaraj się jednak wycisnąć nieco z siebie trochę i chociaż zrobić to, co jest absolutnie koniecznie. Potem bez problemu będziesz mógł oddać się błogiemu relaksowi. Zwłaszcza, że zamierzasz wykorzystać ten weekend na same przyjemności. Plany już są, prawda?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion nie lubi pracować w grupie. Dziś jednak będzie do tego zmuszony. Zaciśnij zęby i postaraj się pokazać z jak najlepszej strony. Dzięki temu uda ci się osiągnąć znacznie więcej niż innym. To twoje pomysły bowiem przeważą szalę na korzyść waszej grupy, a inni współpracownicy to docenią. A to poprawi wam wszystkim humor na nadchodzący weekend.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec ostatnio ma sporo zawirowań w życiu uczuciowym. Najgorsze jest to, że znacznie odsunąłeś się od przyjaciół, którzy mogą ci pomóc w wielu kwestiach. Postaraj się spotkać z zaufaną osobą, która chce dla ciebie dobrze i na pewno pomoże ci znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji. Ta osoba może też sprawić, że w końcu poczujesz przypływ pozytywnej energii i kto wie, może też poznasz kogoś fascynującego. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś zdecydowanie powinien popracować nad swoją cierpliwością. Jesteś niespokojną duszą, jednak od czasu do czasu musisz uzbroić się w cierpliwość. Dzisiejsze sytuacje zdecydowanie będą tego od ciebie wymagać. Musisz dać z siebie nieco więcej i to zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Inaczej możesz stracić o wiele więcej, niż ci się wydaje. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś nie ma najlepszej passy. Roztargnienie i brak chęci do działania mogą sprawić, że w pracy będziesz nieco przytłoczony. Postaraj się zrobić tylko to, co konieczne i zebrać siły na nadchodzący weekend. W najbliższych dniach zdecydowanie przyda ci się regeneracja, która sprawi, że w kolejny tydzień wejdziesz z nową energią. A to będzie ci wówczas bardzo potrzebne. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby pokażą się dziś z bardziej romantycznej strony. To niezwykle spodoba się twojemu partnerowi, który zdecydowanie doceni twoje starania. Single natomiast mają szansę na spotkanie dziś kogoś niezwykle dla nich fascynującego. To może być początek pięknej przyjaźni! W pracy niczym się nie martw. Na horyzoncie nowe wyzwania, ale będą dla ciebie korzystne. 

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku przeżyjesz najgorętsze noce!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów