Horoskop dzienny na piątek 2 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 02.10.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 2 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop tygodniowy miłosny na 28.09-5.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dziś możesz się poczuć odrobinę lepiej niż wczoraj, jednak zmęczenie prawdopodobnie cię nie opuści. Słuchaj swojego organizmu i zrób to, o co cię prosi, niezależnie od tego, jak bardzo by cię ta prośba nie zdziwiła. Żyj w zgodzie ze sobą.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - część Byków przeżywa teraz w wyobraźni historię, która nigdy nie zrealizuje się na jawie, jeżeli nic z tym nie zrobicie. To nie jest czas na rozmyślania, tylko na działanie!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - dziś może mieć miejsce mała w rewolucja w sferze twojej... seksualności. Stanie się coś, czego się po sobie nie spodziewałeś/aś. Nie ma w tym jednak nic złego! O ile jest zgodne z twoją naturą.

Rak - nie mów nikomu, jakie masz plany i co zamierzasz. Zastanów się nad tym, co sprawia, że uśmiechasz się do siebie. Wykorzystaj tę wizję i opracuj plan działania. Zrealizuj go w sekrecie. Wszystkim opadną szczęki!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - ktoś o tobie myśli, ale ci tego nie powie. Nic tak nie irytuje Lwów, prawda? W ramach odstresowania po prostu wyłącz internet i przez jeden dzień zajmij się tylko sobą. Masz tyle odłożonych książek do przeczytania!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - dziś uratuje cię tylko samodyscyplina. Jeśli chcesz poczuć się ze sobą dobrze, pilnuj swoich niezdrowych odruchów. Nie jedz fastfoodów, czipsów ani słodyczy, nawet jeśli bardzo tego chcesz. Tylko rozboli cię brzuch.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - utrata wiary w cuda zawsze boli, szczególnie, kiedy te cuda jednak zaczynają się dziać, a ty już wypisałeś się z zabawy. Co powiesz, kiedy znowu staniesz w drzwiach?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - w twoim życiu pojawi się dziś szczęśliwa okazja, która przyniesie nowe szanse w finansach. Z odwagą z niej skorzystaj! Im więcej masz wiary w to, że zasługujesz na przypływ pieniędzy, tym więcej ich dostaniesz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - masz w tych dniach o wiele większe powodzenie, niż sądzisz. Nie siedź w domu i pokaż się ludziom. Takiej magnetyzującej energii nie powinno się marnować!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - ludzie są do ciebie życzliwie nastawieni i zupełnie nieoczekiwanie możesz dziś otrzymać pomoc. Nie zapominaj o tym, żeby za nią podziękować. Jeśli nie okażesz wdzięczności, drugiej osobie będzie przykro.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - w pracy nawał obowiązków, ale ty myślisz tylko o przyjemnościach. Zabierz na imprezę kogoś, komu jest smutno. Masz pośród przyjaciół taką osobę, która potrzebuje wyrwać się z domu... Zdziwisz się, jak bardzo poprawi ci humor.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie myśl dziś o dawnych, utraconych miłościach. Nawet jeśli pojawią się w snach albo przeczuciach, jest to sygnał, że twoja podświadomość zamyka za ciebie dawne historie. Nie wracaj do nich.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów