Horoskop dzienny na piątek 18 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 18.09.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 18 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - w tych dniach uda ci się odkryć, czego tak naprawdę ci w życiu brakuje. Nie smuć się z tego powodu, a zamiast tego zapytaj swoją intuicję, jak masz to zdobyć. Podpowie ci!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - Księżyc w Pannie zwraca twoją uwagę na te sfery życia, w których ostatnio zapanował chaos. Zastanów się, jak chcesz posprzątać ten bałagan. Jak tak dalej pójdzie, nic nie będziesz mógł w nim znaleźć...

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - ciesz się z małych rzeczy, a wtedy przyjdą te większe, jeszcze lepsze. Wszechświat cię teraz obserwuje i sprawdza, czy potrafisz go docenić. Czy podziękowałeś za to, co już dostałeś?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - Merkury pyta, jak ci idzie komunikowanie się z ludźmi i stara się zwrócić twoją uwagę na to, że czasami nie próbujesz ich zmusić do tego, by wysłuchali, co masz do powiedzenia. Nie zachowuj się tak, jakby byli ważniejsi od ciebie. Nie są.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - rozczarowania z początku roku mogą sprawiać, że trudno ci teraz zaufać nowej historii uczuciowej. Jest pewien sposób na to, byś nie odczuwał stresu. Przestań mieć oczekiwania, a zamiast tego z ciekawością się przyglądaj. To naprawdę wiele zmieni!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - zarówno Panny bez pary, jak i te w związku, dostaną dzisiaj ważną szansę w miłości. Aby z niej skorzystać, musicie mieć wiarę w siebie. Możecie kogoś poprosić, by pomógł wam ją odzyskać.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - w twoim życiu zupełnie nagle pojawiła się osoba, która chce ogrzewać twoje serce w chłodne, jesienne dni. Jest pełna wiary w to, że wam wyjdzie. Czy ty jesteś? Porozmawiaj z nią szczerze. Powiedz, jakie masz lęki i nadzieje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - początek jesieni zachęca cię do tego, żeby zanurzyć się w mroku i odizolować od ludzi. Zrób to jedynie pod warunkiem, że sprawi ci autentyczną przyjemność i pomoże w rozwoju. Jeśli masz przepłakać cały ten czas, zmuś się do pracy nad sobą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - dawno nie byłeś tak rozkojarzony jak teraz. Unikaj prowadzenia pojazdów, nawet roweru. Im więcej czasu możesz poświęcić na odpoczynek, tym lepiej. Pomoże ci, jeśli usiądziesz na ławce w parku i zamkniesz oczy. Brakuje ci świeżego powietrza.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - ten dzień zupełnie niespodziewanie poprawi ci humor. Przyjdzie wiadomość, która sprawi, że zaczniesz się uśmiechać od ucha do ucha. Gdyby nie zdążyła dzisiaj, pojawi się jutro. Wypatrujcie!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - przestań wszystko przesadnie analizować. Ludzie czasem robią coś spontanicznie. Ktoś, kto cię teraz tak intryguje, nawet nie pomyślał, że jego zachowanie zastanowi cię do tego stopnia.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - większość Ryb przez cały dzień będzie marzyć tylko o jednym: o łóżku. Senność nie opuści was przez całą dobę. Nie zauważycie nawet, że jest ktoś, kto marzy o tym, by znaleźć się w tym łóżku tuż obok...

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów