Horoskop dzienny na piątek 18.10.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 18.10.2019
Horoskop dzienny na piątek 18.10.2019.
Fotografia: shutterstock.com

Horoskop dzienny szykuje wiele niespodzianek dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię spotka w piątek 18.10.2019 roku? Koniecznie się przekonaj!

Horoskop dzienny na piątek 18.10.2019 roku może cię naprawdę zaskoczyć. Wiele znaków zodiaku będzie miało tego dnia szczęście. Innym los i gwiazdy nie sprzyjają. Na co powinieneś zwrócić uwagę, na co uważać i kogo się wystrzegać? Przeczytaj poniższy horoskop i się przekonaj.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Baran

Baran będzie dzisiaj bardzo skłonny do ryzyka. W sprawach zawodowych trzymaj się jednak sztywnych zasad i nie przekraczaj wyznaczonych granic. W ten sposób unikniesz kłopotów z szefem. Aby poczuć dreszczyk emocji, wybierz się do kina na horror lub skorzystaj z miejscowych, ekstremalnych atrakcji.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Byk

Byk powinien dokładnie sprawdzić, komu zdradza swoje sekrety i przed kim najczęściej się otwiera. Niedawno poznany Baran może nie być godny Twojego zaufania - znacznie lepiej sprawdzi się rozmowa z kimś bliskim, najlepiej członkiem rodziny.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Bliźnięta

Nie ma potrzeby długiego rozmyślania nad porażkami. Choć niedawno coś nie powiodło się tak, jak tego chciałeś, teraz masz szansę naprawić wszystkie błędy. Obmyśl rozsądny plan działania. Horoskop dzienny podpowiada Bliźniętom, że powinny rozwiązać ten problem same - pomoc innych może być w tym przypadku utrudnieniem.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Rak

Rak powinien unikać dzisiaj dużych wydatków. Samo wyjście do centrum handlowego lub otworzenie strony sklepu może być zbyt dużą pokusą i lepiej tego unikaj. Nie noś przy sobie również większej gotówki - dziś pieniądze się ciebie nie trzymają.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Lew

Głupi upór może zaszkodzić twojej relacji. Lepiej od razu porozmawiać i wyjaśnić sobie pewne kwestie, niż czekać, aż sprawa zrobi się naprawdę poważna. Jeśli szczera wymiana poglądów się powiedzie, już wieczorem spędzisz bardzo przyjemny czas z bliską osobą.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Panna

Panna ostatnio zbyt dużo się stresuje, a to niedługo może zaszkodzić jej zdrowiu. Skup się na sobie i swoim spokoju - inaczej możesz tego pożałować. Horoskop dzienny dla Panny podpowiada, żeby dziś wzięła dzień wolny zarówno od pracy, jak i wykańczających obowiązków domowych. Znajdź chwilę na czytanie książki oraz długą kąpiel w wannie.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Waga

Twoi bliscy bardzo za tobą tęsknią. Skup się dzisiaj na rodzinie i kontaktach z przyjaciółmi - w końcu pieniądze i kariera to nie wszystko. Rozgranicz życie prywatne oraz zawodowe. Przeplatanie się tych dwóch sfer twojego życia przynosi więcej szkody, niż faktycznych korzyści.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Skorpion

Horoskop dzienny dla Skorpiona przewiduje niespodziewany powrót do przeszłości. Stare uczucia zaczną odżywać, a dawno niewidziana osoba nagle się z tobą skontaktuje. Sam musisz podjąć decyzję, czy wracać do tej relacji. Zastanów się, dlaczego wcześniej zaniechaliście kontaktu.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Strzelec

Nie przechwalaj się zbyt często swoimi osiągnięciami zawodowymi i finansowymi. Choć jesteś z nich dumny, wiele osób może nie cieszyć się twoimi sukcesami. Plotki mogą ci zaszkodzić - zwłaszcza, jeśli trafią do uszu twojego przełożonego.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Koziorożec

Koziorożec zbyt często daje się ponieść emocjom i reaguje złością. Jeśli nie nauczysz się panować nad sobą, możesz poważnie zaszkodzić swojej relacji. Postaraj się być spokojny w dzisiejszej rozmowie - bliska osoba chce ci coś wyznać, jednak twoje agresywne nastawienie budzi jej niepokój. Pokaż, że może ci zaufać.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Wodnik

Czekają cię dziś w pracy wyzwania, którym będziesz musiał sprostać w pojedynkę. Jest to dla ciebie poważna szansa na wykazanie się i zaprezentowanie swoich umiejętności. Horoskop dzienny radzi, byś był skupiony i nie angażował się dzisiaj w koleżeńskie konflikty - to może odsunąć cię od zakładanego celu.

Horoskop dzienny 18.10.2019 - Ryby

Horoskop dzienny dla Ryb sugeruje, żeby nie przejmowały się dzisiaj opiniami innych. Kilka osób chce ci zaszkodzić i rozsiewa nieprawdziwe plotki o twoim zachowaniu i podejściu do pracy. Znasz jednak swoją wartość - poćwicz dziś asertywność i broń swojego zdania. Dzięki temu nadchodzący weekend przeżyjesz z satysfakcją i spokojem.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Sprawdź, który znak zodiaku do ciebie pasuje! Zgadzasz się z wynikiem?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów