Horoskop dzienny na piątek 17 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 17.07.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Opozycja Słońca w Raku do Jowisza w Koziorożcu wywołała konflikt naszych pragnień - chociaż potrzebujemy wolności i chcemy być niezależni, z drugiej strony mamy ochotę dominować nad innymi i przywiązywać ich do siebie przy pomocy różnych strategii. Wszyscy są teraz w dość nerwowym nastroju, o krok od wybuchu. Kto znajdzie sposób, żeby przetrwać ten czas w miarę spokojnie, a które znaki rozpętają wojnę? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 17 lipca 2020 roku i dowiedz się, kogo teraz lepiej unikać...

Co liczy się teraz bardziej? Prawda czy poczucie wolności? Czasem nie idą one w parze, zupełnie tak jak wyznawane przez nas zasady i to, co podpowiada nam pożądanie... Wielu z nas przekroczy teraz związane z tym granice i znajdzie odpowiedzi na nurtujące pytania. Kto zdradzi, a kto będzie zdradzony? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 17 lipca 2020 roku.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - ludzie widzą cię teraz dokładnie takim, jakim jesteś - jak w piosence Cyndi Lauper "True colors". Masz szansę przeżyć teraz piękne dni, bo inni naprawdę cię teraz doceniają i chcą to okazywać. Uważnie słuchaj tego, co teraz o tobie mówią. Zaufaj komplementom - są szczere!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jeżeli nie jesteś pewien, czy most między wami wytrzyma ciężar, nie przechodź przez niego w tej chwili. Poszukaj innych sposobów. Ktoś czeka na szczerą rozmowę z tobą, a ty wciąż uciekasz od uczuć. Powiedz, co ci leży na sercu, a od razu zrobi się lżej. I most nie runie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - masz teraz szansę zdobyć dodatkowe pieniądze i w ten sposób pocieszyć się po sercowym rozczarowaniu z przeszłości. Skup się na karierze, bo sprawy miłosne nie wyglądają teraz dobrze. Doskonale wiesz, dlaczego! Zamiast rozpamiętywać dawne dzieje, lepiej by było wyjść z domu i poznać jakąś nową osobę.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - pracuj intensywnie, a potem intensywnie odpoczywaj. Ta równowaga jest dla ciebie teraz najważniejsza. Dzięki temu zaczynasz dostrzegać fakty, a nie swoje wyobrażenia. Tego właśnie potrzebują teraz twoje bliskie związki - żebyś przestał marzyć!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - masz o wiele więcej siły niż ci się wydaje. Zapomniałeś, że jesteś Lwem? Twój urodzinowy sezon się zbliża i przyciągasz teraz ludzi jak magnes, a ty rozmyślasz o samotności i krytykujesz swój wygląd. Czy ta jedna osoba jest warta tego, żeby przez nią skreślić... siebie?

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- potrzebowałaś zwycięstw i dostajesz je w tym tygodniu. Ale zachowaj skromność i nie domagaj się kolejnych! Z wdzięcznością przyjmij to, co masz, ciesząc się, że sprawy zaczęły się układać. Jeśli zaczniesz naciskać, wszystko się rozpadnie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - jeśli nie musisz, nie rozmawiaj teraz z innymi. Ostatni czas był dla ciebie lekko rozchwiany i lepiej wykorzystać ten dzień, by trochę przeczekać. Kiedy spróbujesz mówić o tym, co czujesz, jest szansa, że powiesz teraz odrobinę za dużo. A przede wszystkim - nie to, co naprawdę myślisz!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - to ważne, żeby mieć źródło radości poza pracą i materialnym dobrobytem. Zadaj sobie dziś pytanie, co sprawia, że czujesz się szczęśliwy! Zapisz je na kartce i zacznij snuć związane z tym plany. Nagle się zorientujesz, co ci służy, a co nie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - nie naginaj dzisiaj zasad i przestań się zamartwiać. Przyciągniesz tylko w ten sposób większe poczucie braku. Wizualizuj sobie spełnienie na wszystkich polach życia i dobre relacje z ludźmi, których w przeciwnym wypadku zaczniesz dzisiaj zmuszać, by myśleli tak jak ty. Rozegraj najpierw kilka scenariuszy w wyobraźni.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - zwolnij, zapomnij trochę o swojej ambicji. Miłość zmierza ku tobie, a ty jesteś tak zajęty, że nawet jej nie widzisz. Czy potrafisz być kochanym? To czasami o wiele trudniejsze niż kochać. Pomyśl o tym dzisiaj.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - czekają cię teraz drastyczne zmiany w miłości i w myślach. Przez resztę tygodnia będziesz się zastanawiać, czym tak naprawdę jest miłość i czy to, co teraz przeżywasz, zasługuje na takie miano. Porozmawiaj z przyjaciółmi - zobaczysz, że każdy definiuje to słowo inaczej. Co znaczy dla ciebie?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- ludzie rozpaczliwie potrzebują teraz twojej wrażliwości i uzdrawiającego spokoju. Miej oczy szeroko otwarte na potrzeby bliskich osób. Daj im to, czego potrzebują, a oni odwdzięczą się z nawiązką.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów