Horoskop dzienny na piątek 16 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 16.10.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 16 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - przed rozpoczęciem weekendu zaplanuj coś ciekawego ze znajomymi, żeby jutro nie odkryć, że minęła cała sobota, a ty wciąż siedzisz w dresach w domu. Zrób coś ciekawego!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jeszcze nie czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Wszystkie osoby zaangażowane w tę sytuację muszą się jeszcze zastanowić, co mają zrobić. Daj sobie jeszcze parę tygodni na obserwację.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - nie dawaj się do niczego zmusić i rób wszystko po swojemu. W ten sposób zadbasz o to, żeby sprawy ułożyły się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Życie według czyichś oczekiwań? To nie dla ciebie. I dobrze!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - platoniczna miłość jest piękna, ale w poezji. W rzeczywistości przynosi wiele smutku. Zamiast wzdychać w ukryciu, zaryzykuj. Zrób pierwszy krok!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - kiedy rozważasz swoje sprawy, bierz pod uwagę to, jak będą wyglądały za kilka tygodni czy miesięcy, a nie za kilka dni. Cierpliwość to teraz twój największy atut.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - miłe złego początki. Nowy romans na horyzoncie, ale koniecznie sprawdź, czy można tej osobie zaufać. Możliwe, że opowiada o sobie niestworzone historie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - prawdę znasz tylko ty i od ciebie zależy, czy zamierzasz się nią podzielić. Rób, co dla ciebie najlepsze. Ale z wyczuciem wobec innych.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - wieczorem zupełnie niespodziewanie możesz się znaleźć na randce albo na imprezie, zamiast w dresach przed komputerem. Wystarczy, że odezwiesz się do dawno niewidzianych znajomych. Może lepiej zostawić dziś Netfliksa w spokoju?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - za sprawą Księżyca możesz się dzisiaj czuć trochę niespokojny/a, ale wynika to z tego, że brakuje ci cierpliwości. Zastanów się, dlaczego nie możesz się doczekać tego wydarzenia. Czy to radość czy... brak pewności?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - wszystkie Koziorożce, które w ostatnim czasie zdradzają partnera, muszą się liczyć z konsekwencjami. Gwiazdy wszystko widzą i szykują srogą karę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - nie czekaj, aż ta osoba zaprosi cię na randkę. Wyjdź z inicjatywą! Nie obawiaj się odmownej odpowiedzi, bo jej nie otrzymasz. Lepiej zacznij się zastanawiać nad tym, gdzie razem pójdziecie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - wielkimi krokami zbliża się do ciebie prawdziwa miłość. Zanim zaczniesz się cieszyć, odpowiedz sobie na pytanie: czy jesteś na nią gotowy/a? Jeśli nie, nie przyspieszaj niczego. Nie chcesz chyba ze strachu odrzucić tej osoby...

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów