Horoskop dzienny na piątek 15 maja 2020. Sprawdź, co cię czeka!

Wróżka Katerina 15.05.2020
horoskop na piątek
Fotografia: Chillizet

Dziś zaczyna się druga połowa miesiąca. Zastanawiasz się, co cię dziś czeka? Dla niektórych ten dzień będzie bardzo udany, a inni w najbliższym czasie będą musieli zmierzyć się z trudnymi sytuacjami. Sprawdź swój horoskop na piątek 15 maja 2020 i dowiedz się, do której grupy się zaliczasz.

Dzisiaj ostatni dzień pracy i początek upragnionego weekendu. Być może już dziś poczujesz całkowity luz. Jednak bardzo możliwe, że wydarzy się coś, co całkowicie wywróci cię z równowagi i sprawi, że o chwilach relaksu będziesz mógł tylko pomarzyć. Poznaj swój horoskop na piątek 15 maja 2020.

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, do których pieniądze same lgną. Są skazane na bogactwo!

Horoskop dzienny - Baran

Baran dzisiaj znów niepotrzebnie będzie porównywał się do innych. Z tego powodu wciąż nie potrafisz uwierzyć w swoje siły i szukasz dziury w całym. Zamiast tego powinieneś poświęcić dzisiejszy dzień na samorozwój i planowanie przyszłości. To sprawi, że zaczniesz zmierzać we właściwym kierunku.

Horoskop dzienny - Byk

Byk wciąż myśli o przeszłości, przez co nie docenia tego, co jest tu i teraz. Zamiast ciągłego rozmyślania o tym, co już nie wróci, skup się na przyszłości. Zastanów się nad swoimi celami i nie daj się owładnąć negatywnym myślom. Twoja sytuacja wcale nie jest taka zła, jak ci się wydaje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś będą mieć bardzo przyjemny dzień. Mimo że na początku nie będziesz w najlepszym humorze, to obecność bliskiej osoby sprawi, że inaczej spojrzysz na swoją sytuację. Pokaż ukochanej osobie, że doceniasz jej starania. Zaproponuj jej romantyczną randkę tylko we dwoje.

Horoskop dzienny - Rak

Rak powinien uważać na zdrowie. Ostatni czas ci nie służył, co może spowodować, że dziś będziesz czuć się gorzej. Zrezygnuj z jedzenia fast foodów i zacznij się ruszać. Długi spacer lub przejażdżka na rowerze na pewno dobrze ci zrobią. Pod koniec dnia postaw na relaks.

Horoskop dzienny - Lew

Lew dzisiaj będzie musiał przeprowadzić trudną rozmowę. Jeśli od dłuższego czasu nie dogadujesz się z szefem lub inną osobą z pracy, wykorzystaj ten piątek na krótką rozmowę. Powiedz, co ci przeszkadza i zaproponuj rozwiązanie problemu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w końcu uda się wam dojść do porozumienia.

Horoskop dzienny - Panna

Panna dziś może bez wyrzutów sumienia zacząć weekend. Ten dzień możesz wykorzystać na relaks w towarzystwie rodziny. Wyjazd na działkę lub na spacer do lasu będą strzałem w dziesiątkę. Wieczorem czeka cię miła niespodzianka. Ktoś, komu na tobie zależy, przyjdzie do ciebie z radosną nowiną.

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś nie powinna podejmować żadnych ważnych decyzji. To nie będzie twój najlepszy dzień. Już od rana wydarzy się coś, co na dobre wywróci cię z równowagi. Postaraj się zachować zimną krew i przestań rozdrapywać stare rany. Wieczorem zadzwoń do osoby, którą ostatnio zaniedbywałeś.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion powinien przestać myśleć wyłącznie o sobie i zająć się rodziną. W czasie pandemii najbliżsi potrzebują twojej uwagi i wsparcia. Okaż im miłość i nie oczekuj niczego w zamian. Dzięki temu w twoim domu zapanują spokój i harmonia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec powinien otworzyć się na nowe wyzwania zamiast pogrążać się w marazmie. Ktoś dziś przyjdzie do ciebie z pewną propozycją. Może to być szansa na poprawę twojej sytuacji finansowej. Jeżeli zaangażujesz się w ten projekt, czeka cię lepsza przyszłość. Nie zmarnuj okazji!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś nie będzie narzekał  na brak wolnego czasu. Ten piątek upłynie ci pod znakiem spokoju i harmonii. Jednak zamiast leniuchować postaraj się zadbać o swój samorozwój. Przeczytaj książkę, która od dłuższego czasu leży nieruszona na półce. Pod koniec dnia zrób sobie gorącą kąpiel. Dzięki temu poczujesz się jeszcze lepiej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik nie będzie miał dziś w pracy taryfy ulgowej. Do końca dnia będziesz miał sporo zadań do zrobienia. Postaraj się podchodzić sumiennie do swoich obowiązków, bo twój szef będzie dziś ci się dokładnie przyglądał. Jeżeli wszystkie zadania wykonasz solidnie, być może czeka cię awans.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś w pierwszej części dnia rozdrażnione. Być może ktoś, na kogo liczyłeś w ostatniej chwili wycofa się z waszych wspólnych planów. Mimo wszystko nie rezygnuj z nich. Czasami w pojedynkę można osiągnąć więcej niż w parze. Pod koniec dnia czeka cię upragniona nagroda!

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku są bardzo rodzinne. Bliscy są dla nich najważniejsi!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów