Horoskop dzienny na piątek 14 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 14.08.2020
horoskop dzienny
Fotografia: Chillizet

Co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 14 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dlaczego nie chcesz umawiać się na randki? Skąd ta rezerwa, z którą podchodzisz do miłosnych spraw? Czy rozczarowania z przeszłości mają sprawić, że już nigdy nie spróbujesz jeszcze raz? "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy..."!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - wieczorem szykuje się udana randka, jednak ona z jakiegoś powodu nie poprawi ci nastroju. Jaki smutek ukrywasz? Jeśli to dla ciebie takie ważne, zrób z tym coś, bo w przeciwnym wypadku zostanie z tobą w przyszłości... jako ciężar, który musisz dźwigać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - podczas podejmowania decyzji typu: Netflix czy Tinder, warto wziąć pod uwagę, że nie są to w tych czasach jedyne opcje. Nadal możesz iść do parku na spacer i poczytać książkę albo się z kimś przespacerować. Zrób sobie dzień bez technologii.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - poziom stresu wokół ciebie cały czas wzrasta, a ty nie wiesz, dokąd uciec. Pomoże sesja jogi albo medytacji. Nade wszystko przestań słuchać, jak ludzie opowiadają o tym, czym się denerwują.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - dziś przez cały dzień myśl tylko o sobie. Nie rozglądaj się wokół, żeby sprawdzić, jak reagują na ciebie inni. Niech zupełnie cię to nie obchodzi. Postaraj się skupić tylko na tym, aby to tobie było przyjemnie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - czujesz, że ci nudno? Zbierz się na odwagę i zaproś na randkę kogoś, z kim od dawna miałeś ochotę się spotkać. Albo zaproponuj spontanicznie kawę nowo poznanej osobie. Od razu poczujesz napływ świeżości.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - dokąd chcesz teraz skierować swoje życie? Decyzje, które podejmiesz tego lata, wpłyną na przebieg całej drugiej połowy roku. Spisz w zeszycie, jakie masz marzenia, a czego chcesz się pozbyć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - uwierz w siebie, bo jesteś w stanie osiągnąć o wiele więcej, niż mogłoby się zdawać. Wszechświat w najbliższym czasie wspomoże twoje wysiłki! Nie będziesz z niczym sam. Pozwól sobie na uśmiech.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - nostalgia za dzieciństwem to efekt tego, że jesteśmy w sezonie Lwa - wiecznego dziecka. Nie przejmuj się tym, zamiast tego pobaw się tak, jakbyś miał znowu kilka lat. Doda ci to mnóstwo energii.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - odłóż na chwilę poważne sprawy i zadaj sobie pytanie, co chciałbyś teraz zrobić dla rozrywki. Czy znasz kogoś, kogo chciałbyś teraz lepiej poznać? Teraz jest na to dobry czas!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - wygadaj się zaufanej osobie i zrzuć z serca ciężar, który nosisz od jakiegoś czasu. Nawet jeśli to przedawniona sprawa, przez to, że nic nikomu nie powiedziałeś, wciąż odczuwasz jej konsekwencje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie bój się mówić głośno, czego chcesz. Im więcej będziesz mieć wiary w to, że na to zasługujesz, tym większe prawdopodobieństwo, że to otrzymasz!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów