Jak spędzisz walentynki? Sprawdź horoskop dzienny na piątek 14 lutego dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 14.02.2020
Znaki zodiaku kolorowe symbole na fioletowym tle
Fotografia: Shutterstock

Lew, Ryby, Bliźnięta... Jak każdy znak zodiaku spędzi te walentynki? Sprawdź swój horoskop na piątek 14 lutego i dowiedz się, co przewidziały dla ciebie gwiazdy.

Każdy piątek jest wspaniały, ponieważ właśnie tego dnia rozpoczynamy upragniony zazwyczaj weekend. Tym razem jest jednak wyjątkowy, bowiem właśnie dziś przypada 14 lutego, czyli... walentynki! Gwiazdy dla każdego znaku zodiaku przewidziały atrakcje, jednak nie wszyscy będą zadowoleni z tego, co przyniesie im los. Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 14 lutego 2020 i zobacz, co tak naprawdę czeka cię w tegoroczne walentynki. Jesteś na to gotowy?

Zobacz także: Walentynkowe prezenty dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop dzienny - Baran

Baran odczuje dziś przypływ pozytywnej energii, a dobry humor nie opuści cię do wieczora. Wpływ na to może mieć ten magiczny, walentynkowy klimat. Zwłaszcza, że będziesz dziś bardzo pewny siebie, co tylko doda ci uroku podczas wieczornej randki. Również w pracy ta pewność siebie zdecydowanie ci się opłaci.

Horoskop dzienny - Byk

Byk dzisiaj nie ma najlepszej passy. Podejdziesz do tego piątku niezwykle poważnie i zrobisz podsumowanie minionego tygodnia, co może cię nieco zdołować. Zwłaszcza, że zaczniesz analizować każdą pomyłkę, nie tylko swoją. Postaraj się w ten weekend spędzić trochę czasu z najbliższymi i zregenerować siły przed kolejnym tygodniem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś są w iście bojowym nastroju. Pewność siebie w twoim przypadku nie do końca się opłaci i może skończyć się nieporozumieniem w pracy. Zwłaszcza, gdy napotkasz na swojej drodze wyjątkowo upartą osobę. W kwestii uczuć trochę cieplej. Uważaj jednak, żeby pod wpływem walentynek nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak dzisiaj może wpaść w tarapaty. Przede wszystkim w pracy. Twoja pracowitość i chęć współpracy z innymi może okazać się pomocna, żeby wyjść z tej kryzysowej sytuacji obronną ręką. W miłości pozwól sobie na cieszenie się chwilą. Walentynkowa randka dobrze zrobi waszej relacji.

Horoskop dzienny - Lew

Lew dzisiaj powinien skupić się na sprawach zawodowych. Walentynki walentynkami, ale ukochana osoba na pewno zrozumie, że musisz podjąć pewne decyzje, istotne dla was obojga. Postaraj się zasięgnąć rady życzliwego współpracownika, który może rzucić na pewne sprawy nowe światło. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna postanowi wziąć dziś swoje życie we własne ręce. Zarówno w pracy, jak i w miłości postanowisz się w końcu ustatkować. Postaraj się jednak wszystkiego tak nie analizować, bowiem może się okazać, że to, co udało ci się osiągnąć do tej pory, przestało sprawiać ci radość. Ciesz się tym, co już masz. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku źle przechodzą rozstanie!

Horoskop dzienny - Waga

Waga zdecydowanie powinna wykorzystać ten dzień na pokazanie się z jak najlepszej strony w pracy. Twoja kreatywność i pomysłowość sprawią, że przełożeni będą zachwyceni, zwłaszcza, że wykażesz się dziś prawdziwym darem przekonywania. W miłości oddasz się w stu procentach partnerowi. Single powinni natomiast zrobić krok naprzód. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion zda sobie sprawę, że zbyt surowo ostatnio ocenił kogoś z najbliższego otoczenia. Postarasz się zakopać topór wojenny i ostatecznie znajdziecie nić porozumienia, co wprawi cię w wyjątkowo dobry humor. Dzięki temu też uda ci się osiągnąć o wiele więcej w pracy, niż zakładałeś. A w życiu prywatnym czas na zmiany. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Walentynkowy klimat sprawia, że Strzelec ma dziś wyjątkowo dobry humor. To spowoduje, że będziesz roztaczać wokół siebie aurę pewności siebie, co przyniesie korzyści zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Staraj się zwracać uwagę na innych. Ktoś postanowi wykorzystać twoją dobrą passę i przyjdzie po radę. Nie odtrącaj go. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Walentynki można spędzić na wiele sposobów. Koziorożec doskonale o tym wie. Zamiast kolacji przy świecach wybierze w związku z tym weekend pełen wrażeń, najlepiej w towarzystwie przyjaciół. Szalony wyjazd lub weekendowa impreza wprawią w dobry humor zarówno ciebie, jak i ukochaną osobę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik ostatnio ma dobrą passę, jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. To zdecydowanie wprawia go w dobry humor, który powinien dziś wykorzystać. Twój optymizm udziela się bowiem ludziom z twojego otoczenia. W walentynki w związku z tym warto, żebyś sprawił radość również ukochanej osobie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby w końcu zdadzą sobie sprawę, że cierpliwość się opłaca. Wszystkie rzeczy, które do tej pory przekładałeś w myślach, w końcu zaczną przynosić upragnione efekty. To dotyczy zarówno kwestii przyziemnych, np. związanych z pracą, jak i miłości. W związku zapanuje upragniona przez ciebie idylla, a marzenia zaczną się spełniać. 

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów