Horoskop dzienny na piątek 13 marca dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 13.03.2020
Czarny kot na tle pełni księżyca i gwieździstego nieba
Fotografia: Shutterstock

Piątek 13-go zawsze mrozi krew w żyłach. Czy jednak naprawdę jest czego się bać? Sprawdź swój horoskop na dziś i sama się przekonaj!

Ostatnio wiele się dzieje dookoła. Dla zdrowia i bezpieczeństwa naszego i innych powinniśmy przebywać przede wszystkim w domu. I może właśnie to jest najlepszą opcją na dziś. Nie dość, że jest bowiem piątek, to jeszcze 13-go. Niektórzy sami z siebie w takie dni decydowali o niewychodzeniu z domu. A dziś gwiazdy zdecydowanie nam nie sprzyjają. Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 13 marca i przekonaj się, co cię czeka.

Zobacz także: Piątek 13-go jest taki straszny jak go malują? Sprawdź, co musisz wiedzieć o tym dniu! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran nie boi się zmian, a jednocześnie wciąż jest zmotywowany do działania. Nie zamierza zwalniać tempa i postanowił skupić się na pracy. Pokażesz, że stać cię na wiele, co na pewno doceni twój pracodawca, jednak pamiętaj, żeby zachować w tym wszystkim racjonalne myślenie. Zdrowie jest najważniejsze. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk ostatnio odczuwa niepokój związany z jego pracą i kwestiami finansowymi. Postaraj się wyluzować. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, a dodatkowe stresy mogą źle wpłynąć na twoje zdrowie. Może to też niekorzystnie wpływać na twoje relacje z ukochaną osobą. Dziś czekają cię miłosne zawirowania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś zdecydowanie powinny uważać na kontakty z innymi osobami. I nie chodzi oczywiście o kwestie zdrowotne, a o różne osoby, które niekorzystnie na ciebie wpływają. Niektórzy wręcz rozsiewają panikę i plotki. Postaraj się tym nie przejmować i myśleć racjonalnie. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak dzisiaj będzie miał spokojny dzień. Uda ci się ogarnąć wszystko, co sobie zaplanowałaś, a jednocześnie znajdziesz czas na wyciszenie umysłu. Oddaj się dziś błogiemu relaksowi. To też dobry dzień na jogę lub medytację, która cię wyciszy i sprawi, że zachowasz trzeźwość umysłu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew zdecydowanie odreaguje dziś. Czeka cię dobra wiadomość, która wprawi cię w lepszy nastrój. Możesz otrzymać też ogromne wsparcie od najbliższych, dzięki czemu poczujesz ulgę i przypływ dobrego nastroju. A to jest ci dziś niezwykle potrzebne. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna dziś może stanąć przed bardzo trudną decyzją. Postaraj się podejść do tego racjonalnie, choć emocje mogą próbować przejąć nad tobą kontrolę. Ty jednak doskonale wiesz, że w niektórych sytuacjach musisz zachować trzeźwość umysłu. Spokój pomoże ci w podjęciu tej właściwej decyzji. 

Zobacz także: Ile godzin snu potrzebuje twój znak zodiaku? Osobom spod niektórych znaków wystarczy zaledwie godzina

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś być może będzie musiała w końcu stanąć oko w oko z czymś, czego do tej pory bardzo się obawiała. Mogą cię najść też pewne wątpliwości, przede wszystkim dotyczące życia uczuciowego. Nie daj się zwariować. Tylko racjonalne mylenie pomoże ci podjąć dobre decyzje. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dziś otrzyma dobre wiadomości w kwestiach zawodowo-finansowych. W związku z tym to doskonały moment na to, żeby zadbać o te bardziej rodzinne relacje. Twoje dzieci potrzebują więcej uwagi. Również partner chciałby, żebyś w końcu poświęciła mu trochę czasu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Czas, żeby Strzelec pokazał swoją hojność. Inni potrzebują twojej pomocy, warto więc dać trochę od siebie. Zwłaszcza, że sama ostatnio nie mogłaś narzekać na złą passę. Los dzisiaj wciąż ci sprzyja, dlatego wykorzystaj to i pomóż innym, zwłaszcza, gdy tej pomocy potrzebują twoi bliscy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ma dziś głowę pełną dobrych pomysłów. To może się okazać bardzo pomocne. Zwłaszcza, że postanowiłaś najbliższy czas poświęcić na dbanie o swoje dobro. Pomysły, które przyjdą ci do głowy mogą ci w tym pomóc, a jednocześnie sprawią, że przestaniesz wariować. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik może dziś napotkać pewne przeciwności. Ktoś życzliwy jednak ma zamiar pomóc ci w każdej z nich. Postaraj się nie grymasić i skorzystać z tej pomocy. To może okazać się niezwykle ważne, żeby zrealizować każdy cel. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby powinny dziś wytężyć wzrok. Musisz być niezwykle uważna, bo na twojej drodze mogą się pojawić niespodziewane przeciwności. Do tego może się okazać, że wdasz się w niepotrzebny konflikt, który trudno będzie potem rozwiązać. Dlatego uważaj i unikaj spornych sytuacji. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które zachowują się jak dzieci. Ci faceci są niedojrzali!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów