Horoskop dzienny na piątek 11 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 11.09.2020
horoskop dzienny piątek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 11 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - wczoraj rozpoczęła się retrogradacja Marsa w twoim znaku. Jesteś albo bardzo senny i zmęczony, albo podminowany. Planeta walki, będąca twoją planetą opiekuńczą, przez pewien czas będzie się teraz cofać na niebie. Dla ciebie też oznacza to konieczność wycofania się. Spędź dzisiejszy dzień w ciszy.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jesteś zirytowany, że nie masz kontroli nad wieloma sprawami. W tym roku już jej raczej nie odzyskasz. Uran w twoim znaku spotęguje poczucie niepewności. Znajdź dla siebie bezpieczną przestrzeń, do której zawsze będziesz mógł się schronić i przeczekać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - czujesz się przez kogoś zdradzony, oszukany albo poważnie rozczarowany. Nie trać energii na rozmyślania o tym. Nawet jeśli ta osoba rzeczywiście zawiodła twoje oczekiwania, jest to powód, żeby o niej zapomnieć, a nie nieustannie odtwarzać te same myśli w głowie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - dostrzegasz wyraźnie, że ludzie wokół ciebie są rozdrażnieni i wydaje ci się, że jest to w jakiś sposób twoja wina. W rzeczywistości wcale tak nie jest. Sytuacja na niebie jest bardzo napięta i przez działalność Marsa ludzie chodzą zirytowani. Nie odbieraj tego osobiście.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie wiesz, po czym poznać, czy to, co się teraz dzieje, to właśnie miłość? Poczekaj, aż z odpowiedzią przyjdzie ta druga osoba. Jeśli cię kocha, nie pozostawi ci w tej sprawie żadnych wątpliwości. Miej otwarte serce.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - nie miej do siebie pretensji, jeśli przez jakiś czas nie dasz rady dotrzymywać dyscypliny. Takie rozchwianie może potrwać kilka dni. Nie przejadaj się tylko słodyczami, żeby się "rozbudzić". To nic nie da.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - okazuj uczucia drugiej osobie. Nawet nie wiesz, jak bardzo ją tym uszczęśliwisz. Wszystko, co od ciebie dostanie, przyjmie z ogromną wdzięcznością i nie odejdziesz z niczym. Zaryzykuj.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - jutrzejszy dzień przyniesie rozstrzygnięcie spraw, nad którymi od dawna się zastanawiasz. Możesz odetchnąć i pozwolić sobie na to, by odpoczywać przez resztę weekendu. Przyznaj się - dawno tego nie robiłeś. Czas zadbać o siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - możesz tego nie zauważać, ale wszystko wokół działa ci na nerwy trochę bardziej niż zazwyczaj. Koniecznie znajdź teraz dla siebie coś takiego, co sprawi ci przyjemność. W najbliższych dniach musisz zadbać o spokój wewnętrzny, jeśli nie chcesz rozpętać niepotrzebnej nikomu awantury.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - może się tak zdarzyć, że dzisiejszy dzień upłynie zupełnie inaczej niż się spodziewałeś. Nie powinieneś teraz snuć zbyt szczegółowych planów. O wiele lepiej będzie, jeśli zachowasz otwarty umysł.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - osoba w twoim otoczeniu zupełnie nagle wywoła w tobie spore zaciekawienie i poczujesz, że ma w sobie coś takiego, nad czym chcesz się przez jakiś czas pozastanawiać. Zrób to, bo ten ktoś zwrócił twoją uwagę nie bez powodu...

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - dziś skupisz się na tym, by ochronić kogoś, kto jest dla ciebie ważny. Chcesz zostawić przy sobie tę osobę na przyszłość. To bardzo dobra decyzja, więc warto się postarać. Ten wysiłek się opłaci.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów