Horoskop dzienny na niedzielę 9 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 09.08.2020
horoskop dzienny niedziela
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na niedzielę 9 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - Mars w twoim znaku znalazł się w kwadraturze z Jowiszem. Rozpoczyna się dla ciebie bardzo intensywna walka o to, w co naprawdę wierzysz. Upewnij się, że walczysz z właściwymi ludźmi.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - powstrzymaj się od sarkazmu, bo każdy z twoich komentarzy wróci do ciebie jak bumerang. Bądź miły dla tych, których potrzebujesz. Do reszty się nie odzywaj.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - zaczynasz wyraźnie widzieć, że w ludziach jest pełno zazdrości. I jesteś nawet w stanie określić, z jakiego powodu! To dla ciebie dobry moment, by się zastanowić, czy warto nosić w sobie takie uczucie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - dwa razy się upewnij, czy swoim zachowaniem nie naruszasz żadnych zasad. Jeśli tak jest, obróci się to przeciwko tobie. Działaj łagodnie, ze spokojem, nie szarżuj.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - zadbaj o zdrowie, bo zżera cię stres. Pozwalaj sobie tylko na plany, które mogą się zrealizować. Nie wierz w kłamstwa i nie okłamuj samego siebie. Przyda ci się trochę więcej obojętności dla innych.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - pohamuj dziś swój temperament, bo będziesz mieć ochotę powiedzieć komuś parę przykrych słów. Co z tego, że masz rację i powiedzenie tego da ci trochę satysfakcji? Szkoda na to nerwów.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - pozwól ludziom mówić i słuchaj. Kochają cię i chcą dla ciebie jak najlepiej. Nie zatykaj uszu. Zamiast tego pozwól sobie doradzić i zauważ, ilu osobom naprawdę na tobie zależy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - kiedy po raz ostatni leżałeś w wannie pełnej piany i marzyłeś? Zrób to teraz, bo masz w sobie zbyt wiele emocji i ktokolwiek podejdzie za blisko, zapłaci za to zbyt wielką cenę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - masz dzisiaj zdolność tworzenia idealnych podsumowań zawierających się w jednym zdaniu. Ludzie doskonale rozumieją, o co ci chodzi. Nie musisz mówić więcej.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - jeśli chcesz, możesz teraz wybawić kogoś od samotności. Twoja energia i ambicja mogą pomóc komuś, kto zaczyna tracić już nadzieję. Ta osoba boi się o to poprosić, ale spotkanie z tobą bardzo by jej pomogło.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - chcesz za wszelką cenę rozwiązać jakiś problem, chociaż nie dajesz sobie nawet czasu, żeby się zastanowić, jak się do tego zabrać. Cierpliwości! Inaczej będziesz kręcić się w kółko.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - jesteś przemęczony i ciężar, który na sobie odczuwasz, może prowadzić do niepotrzebnych sprzeczek z ludźmi. Pośpij dzisiaj dłużej. Jeśli chcesz, śpij nawet cały dzień. Musisz zebrać energię, bo ostatnio ci jej ubyło.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów