Horoskop dzienny na niedzielę 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 04.10.2020
horoskop dzienny niedziela
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na niedzielę 4 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  W Halloween na niebie pojawi się niebieski Księżyc! Czeka nas wyjątkowa pełnia

Horoskop dzienny - Baran

Baran - osoba, z którą przez miniony tydzień trudno było ci się porozumieć, nagle podejdzie do ciebie zupełnie inaczej i znowu będziecie się lubić. Nie trzymaj w sobie urazy. Najlepiej zrobisz, jak wszystko zapomnisz.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - nawiąż rozmowę z ważną osobą i przestań dawać jej znaki dymne. Jeśli masz coś do powiedzenia, po prostu to powiedz. Zostanie to docenione.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - zachowaj odpowiedni balans pomiędzy utrzymywaniem niezależności i dawaniem siebie w relacji. Nie przesadź w żadną stronę. Szukaj złotego środka i idź na kompromisy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - wesprzyj bliską osobę spod znaku z żywiołu Ognia - nawet nie zauważycie, kiedy miną jej smutki i pójdziecie razem dobrze się zabawić. Wrócicie do domów w szampańskich nastrojach i zapomnicie o tym, że przyszła jesień.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - chociaż w tym roku było w twoim życiu mnóstwo zranienia, powoli zaczniesz dostrzegać, czego cię to nauczyło. Pamiętaj, że wszechświat odbija jak lustro wszystko to, o czym najwięcej myślisz.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - czasem lepiej przez jeden dzień nic nie robić - wtedy następnego dnia robimy za jednym zamachem wszystko, co chcieliśmy zrobić w środku tygodnia. Nie poganiaj siebie z niczym. Chcesz się lenić? Odpocznij.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - czyjeś myśli cały czas ku tobie wędrują, ale nie zamienią się już w słowa. Odrzuciłeś/aś kogoś, kto mógł cię naprawdę pokochać. Ta osoba jest naprawdę spłoszona i może nigdy już nie wrócić. Zastanów się, czy zrobiłeś/aś dobrze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - wybierz sposób na to, by pokazać ludziom, że można na ciebie liczyć. Nie wyliczaj tylko swoich dotychczasowych "osiągnięć", krzycząc, że nikt cię nie docenia! Zamiast tego wykonaj miły gest.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - czas wyjść z inicjatywą w sprawach uczuciowych. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku czy dopiero szukasz miłości, teraz twoje szczęście leży tylko w twoich rękach. Jak zamierzasz je zdobyć?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - im bardziej sam/a docenisz swoją atrakcyjność, tym bardziej będzie ona widoczna dla innych. Co najbardziej dodaje ci pewności siebie? Pokaż światu, że masz tego więcej!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli chcesz kogoś poderwać, ale brakuje ci odwagi, zrób to w najprostszy możliwy sposób. Zażartuj! Ta druga osoba doceni twoje poczucie humoru. Jej także będzie łatwiej.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie trać dziś pewności siebie. Zrób coś, co pozwoli ci poczuć się lepiej. Zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że poczujesz się jak w spa i przypomnisz sobie, na co naprawdę zasługujesz.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów