Horoskop dzienny na niedzielę 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 20.09.2020
horoskop dzienny niedziela
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na niedzielę 20 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - twoi przyjaciele chcieliby wiedzieć, czym ostatnio się tak martwisz. Nic im nie mówisz, więc zastanawiają się, czy to nie ich wina. Wyjaśnij, jak się czujesz. Nie stwarzaj niedomówień między wami.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - postaw sobie nowe cele w pracy i zastanów się nad tym, jak wyobrażasz sobie swoją karierę w przyszłym roku. Dziś jest dobry dzień na to, by zaplanować następne sześć miesięcy. Co chcesz w tym czasie osiągnąć?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - dobrym pomysłem na ostatnie chwile tygodnia będzie szybka ucieczka za miasto. Nikt nawet nie zauważy, że przeżyłeś jakąś przygodę, bo nie będzie cię tylko przez kilka godzin. Pobaw się jak w czasach, kiedy byłeś/aś małym dzieckiem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - jeśli dopadną cię smutki, obejrzyj jakiś stary film i upiecz ciasto. Raki wiedzą jak nikt, że jesienią nic nas tak nie ratuje jak małe przyjemności. Komu chcesz dzisiaj o tym przypomnieć?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - spora część Lwów ma szansę nie wychodzić tej niedzieli z łóżka. Jedynym problemem dzisiaj będzie to, co zamówicie do tego łóżka na obiad. Ach, i jeszcze taka drobna kwestia... To, czy będziecie chcieli leżeć sami, czy w czyichś ramionach. Możecie wybierać.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - Pannom, które miały w ten weekend ochotę wybrać się na zakupy, zaleca się wyjście z domu na spacer bez portfela. Przypomnijcie sobie, ile dobroci daje wam samo przebywanie pośród natury. Nie musicie wydawać pieniędzy, żeby lepiej się poczuć!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - romantyczne wyznania same cisną ci się na usta. Nic nie możesz na to poradzić! I bardzo dobrze - mów. Jesteś teraz prawdziwym poetą, a twoje słowa są wzruszające. Skruszysz nawet najtwardsze serce.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - ktoś powierzy ci teraz swoją tajemnicę i bardzo ważne jest, abyś jej dotrzymał. Nie zdradzaj jej nikomu. Jeśli ją rozpowiesz, wyjdzie na jaw, że nie można ci ufać. Nie ujdzie ci to na sucho.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - spędź trochę czasu z dziećmi i zwierzętami. Twoje wewnętrzne dziecko czuje się zaniedbane przez ilość obowiązków, jakie sobie narzuciłeś. Nawet kilka minut zabawy pomoże ci odzyskać równowagę. Odetchnij.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - może cię denerwować, że ludzie wokół nie traktują swoich obowiązków tak poważnie jak ty. Weź jednak pod uwagę, że każdy ma prawo żyć po swojemu i nikt nie ocenia twoich wyborów. Dlaczego ty miałbyś oceniać innych?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - korci cię, żeby rozpocząć jakąś miłosną intrygę, ale gwiazdy przestrzegają, żebyś tego nie robił. Jeśli coś czujesz, wyznaj to wprost i niczego nie udawaj. Wszystko inne, nawet jeśli będzie niewinną grą, zostanie odebrane przez drugą osobę jako manipulacja.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - spędź trochę czasu z rodzicami, a zrozumiesz, co ostatnio przeszkadzało ci w realizacji planów. Mama i tata dadzą ci wskazówkę, jakiego błędu więcej nie popełniać. Nie musisz wcale dosłownie odczytywać ich rad.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów