Horoskop dzienny na niedzielę 19 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 19.07.2020
horoskop dzienny niedziela
Fotografia: Chillizet

Dziś jest dobry dzień na to, żeby odpocząć i nie myśleć. Jednak nie wszystkim znakom się to uda. Mocno poczujecie zbliżający się nów Księżyca w znaku Raka - zapragniecie czyjejś miłości i zaczniecie się zastanawiać, czy wasi bliscy są wobec was lojalni. W ten weekend najbardziej liczy się prawda - to, czy nasze intencje wobec innych są szczere. Kto powinien to sobie przemyśleć? Sprawdź!

Przekonaj się, czy możesz spać spokojnie, czy zamiast tego powinieneś przeprowadzić z kimś poważną rozmowę. A może twoje podejrzenia są bezpodstawne? Wszyscy będziemy dziś wypatrywać wokół siebie sekretów. Sprawdź swój horoskop dzienny na niedzielę 19 lipca 2020 roku i zobacz, gdzie możesz je znaleźć.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - słusznie zakładasz, że ludzie wokół ciebie nie chcą pokazać swojego prawdziwego "ja". Ale zrozum, że zwyczajnie boją się braku akceptacji. Nie wszyscy mają w sobie tyle odwagi co ty. Nie zmusisz nikogo do tego, żeby o siebie zawalczył.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - masz wszystkiego dosyć i uciekniesz do najbliższych, zostawiając mnóstwo niewyjaśnionych spraw. Inni ludzie z czasem o nich zapomną, ale tobie będzie to ciążyć. Zastanów się, czy dobrze robisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - dokąd dziś tak gonisz? Przecież jest niedziela. Czeka cię cały tydzień intensywnej pracy i powinieneś teraz ładować baterie. Czyżbyś się bał, że bez ciebie nikt sobie nie poradzi? A może nie ufasz, że ktoś chciałby ci pomóc? Jako Zosia Samosia niedługo się wykończysz. Odpocznij!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - przechodzisz ze skrajności w skrajność. Raz ukochana osoba wydaje ci się ideałem, a raz podejrzewasz ją o najgorsze zdrady. Czy chciałbyś, żeby ciebie tak traktowano? Za naszą wyobraźnię też musimy odpowiadać.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie trzymaj w sobie żalu wobec nikogo i ze spokojem wycofaj się tam, gdzie spędzisz dzisiaj najprzyjemniejszy dzień. Jeśli ktoś cię okłamał, pomyśl o tym, że ty pozostałeś niewinny. Nie możesz sobie nic zarzucić. Po co więc zarzucać coś komuś innemu?

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- lepiej, żeby nikt przy tobie teraz nie oszukiwał. Zorientujesz się natychmiast. Jeżeli zauważysz coś takiego w towarzystwie, nic nie mów. Nie zdradzaj się z tym, co wiesz. Obróci się przeciwko tobie, jeśli zaczniesz się domagać sprawiedliwości.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - jeśli grasz na dwa fronty, niedługo zostaniesz przyłapany i będzie ci wstyd. Ukochana osoba może ci wybaczyć, jednak jakie mniemanie będziesz miał o sobie? Podobno zdrady nie ma, dopóki nas nie przyłapią. Ale co potem?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - ty w ten weekend będziesz niestety szczery aż do bólu. Twój brak delikatności zrani słabsze od ciebie osoby. Nie pluj jadem tylko po to, żeby udowodnić, że masz rację.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - czy koloryzowanie to kłamstwo? Sprawa jest dyskusyjna. Na pewno masz poczucie, że warto przedstawić swoje życie w piękniejszych barwach, niż ty sam je widzisz. Właściwie - co w tym złego? Przekonuj samego siebie tak długo, aż uwierzysz. Dzięki tej autosugestii będziesz mieć więcej optymizmu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - dzień lekkiego zwątpienia w siebie. Możesz się temu poddać, ale jeśli zadzwonisz do przyjaciółki i spędzicie ze sobą dzień, dość szybko ci przejdzie. Dobrym pomysłem będzie wypad samochodem za miasto i sesja zdjęciowa na Instagram. Nic tak nie podniesie twojego poczucia własnej wartości. Nie miej do siebie pretensji. Każdy to robi!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - ludzie mają poczucie, że zbyt wiele przed nimi ukrywasz. Czekają na szczerą rozmowę, a ty... uciekasz. Dlaczego tak jest? Zrozum, że przez to czują, że ci na nich nie zależy! A przecież zależy, Wodniku. Przełam się.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- jeśli za kimś teraz tęsknisz, nie pisz. Zaczekaj jeszcze przez jakiś czas. O wiele lepszym momentem na spotkanie będzie sierpień. Teraz, jeśli odezwiesz się przedwcześnie, możesz stracić na nie szansę.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów