Horoskop dzienny na niedzielę 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 11.10.2020
horoskop dzienny niedziela
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na niedzielę 11 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - cokolwiek dzisiaj robisz, rób to dla zabawy. Niech cały dzień będzie dla ciebie jednym wielkim żartem. Nie biorąc niczego na poważnie sprawisz, że wszystkie dzisiejsze cele przyjdą ci z łatwością. Inni pozazdroszczą ci tego luzu!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - możesz mieć wszystko, ale Lew jest całkowicie poza twoim zasięgiem. I Lwa to nie frustruje, a ciebie tak. Najlepiej zrobisz, jeśli zajmiesz się czymś innym. Chyba że chcesz być nieustannie odrzucany/a...

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - ludzie mogą mieć pretensje o to, że obnosisz się ze swoją niezależnością. Ale tobie jest z tym dobrze, więc to tylko i wyłącznie twoja sprawa! Nie pozwalaj nikomu, by się wtrącał.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - masz prawo do dumy po tym, jak postawiłeś/aś na swoim w ostatnich dniach. Ale są tacy, którzy będą chcieli cię teraz wmanipulować w to, abyś ich słuchał/a... Nie pozwól na to.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - wszystko byłoby w porządku, gdyby eks nie doprowadzał cię do szału tym, że teraz sobie nagle o tobie przypomniał? Jest na to pewien sposób. Możesz go całkowicie zignorować. Nie odpisuj, po prostu. I od razu lepszy dzień.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - im mniej ci na tym zależy, tym większe szanse, że będzie twoje. Najlepiej zrobisz, jeśli na pewien czas całkowicie zapomnisz o sprawie. Właśnie wtedy twoje życzenia zaczną się spełniać jedno po drugim.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - szansa na to, by zacząć jeszcze raz. Późnym wieczorem wsłuchaj się w to, co podpowiada ci intuicja. Idź za tym, dokąd cię poprowadzi. Księżyc też ci teraz sprzyja.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - bliscy są wdzięczni za to, co dla nich robisz, więc nie próbuj sobie wmawiać, że jest inaczej. Mogą to jedynie okazywać w różny sposób. Zanim zrobisz awanturę, zastanów się: kiedy ostatni raz za coś podziękowałeś/aś?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - w miłości nareszcie wszystko zacznie się układać tak, jak tego pragniesz. Nie musisz się zamartwiać. To, co złe, jest już za tobą. Czy odebrałeś/aś z tego lekcję? Teraz ci się przyda.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - im większe zaangażowanie okazujesz w swoim romansie, tym gorzej dla ciebie, bo partner wcale nie jest godny zaufania. W tajemnicy przed tobą pisze do innych osób i wcale nie traktuje cię poważnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - zabierz Lwa na drinka i spędźcie ze sobą trochę czasu. Od razu poprawi ci się humor. Nie siedź w domu i nie rozpamiętuj spraw z przeszłości. To już minęło!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie stawiaj innym zbyt wysokich oczekiwań, szczególnie w relacjach damsko-męskich. Jeśli cię rozczarują, nie będzie aż tak bolało... Spodziewaj się najgorszego, a możesz się pozytywnie zaskoczyć.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów