Horoskop dzienny na czwartek 6 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 06.08.2020
horoskop dzienny na czwartek
Fotografia: Chillizet

Co szykują dla ciebie gwiazdy na nadchodzący dzień? Przeczytaj swój horoskop dzienny na dziś i przekonaj się!

Sezon Lwa w pełni - wszyscy mają ochotę wyrazić samych siebie. Kto może to teraz robić bez przeszkód, a komu może się nie udać? Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 6 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czy twoje życzenia mają teraz szansę się spełnić.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - za sprawą gwiazd możesz dzisiaj poczuć na sobie presję. Czy twój umysł próbuje cię przekonać do tego, żebyś w jakiejś sprawie przyjął negatywne nastawienie? Nie słuchaj tego podszeptu! W rzeczywistości, jeśli zachowasz pozytywne myśli, wszystko ułoży się bez żadnych problemów.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - twoi bliscy zaczynają mieć cię dosyć i okazują to. Wszystko za sprawą Urana - pozostając w twoim znaku, doprowadził do tego, że powiedziałeś ostatnio parę słów za dużo... Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby to odkręcić i przeprosić, lepiej nie mów nic. Jeszcze bardziej się pogrążysz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - chcesz pomóc przyjacielowi, a on cię odrzuca? Nie musi to wcale oznaczać, że cię już nie lubi. Niektórzy w sezonie Lwa potrzebują trochę pobyć w samotności i pomyśleć tylko o sobie. Nie przejmuj się szczególnie, jeśli chodzi o kogoś ze znaku z żywiołu Ognia.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - ktoś czuje żal na myśl o tobie. Twoja złośliwość sprawiła, że coś stracił i teraz nie potrafi się z tym pogodzić. Nie narzucaj się tej osobie, daj jej czas. Nawet jeśli rozumiesz, że tak właśnie musiało być, ta osoba jeszcze nie jest w stanie tego pojąć.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - czy zaczynasz ostatnio czuć, że jesteś przedmiotem pragnień i fantazji płci przeciwnej? Gwiazdy ostatnio oświetlają cię trochę bardziej, stajesz się zauważalny. Możesz teraz flirtować, ile tylko zechcesz. Nie zobowiązuj się tylko, żeby nikogo nie zranić. Kolejka adoratorów jest długa, będziesz mieć w czym wybierać.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - nie uciekaj do samotności dlatego, że masz sobie coś do zarzucenia. Nikt poza tobą nie widzi tych niedoskonałości, które rzucają ci się w oczy, ilekroć patrzysz w lustro. Przestań być dla siebie tak krytyczny. Ubierz się w byle co, nie poprawiaj włosów i wyjdź do ludzi. Zobaczysz, że widzą w tobie piękno.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - czy wciąż idealizujesz postać z przeszłości i zastanawiasz się, czy rozstanie było dobrym pomysłem? Otóż - było! Nie ma sensu próbować wracać do zakończonej historii. Przyniesie ci to tylko ból. Nie pisz i nie dzwoń!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - jeśli tylko nie będziesz dziś narzucać innym swojej woli, twoje relacje ułożą się o wiele lepiej niż się tego spodziewasz. Ale spróbuj tylko kontrolować swoje otoczenie - konflikt gotowy! Nie potrafisz teraz wyczuć granicy pomiędzy dawaniem dobrych rad a rozstawaniem ludzi po kątach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - ktoś w twoim otoczeniu bardzo potrzebuje teraz twojej dobrej energii, ale nie ma odwagi ci tego powiedzieć. Rozejrzyj się wokół siebie i pomyśl, kto z twoich bliskich cierpi w ciszy. Kilka słów wsparcia od ciebie doda tej osobie sił do życia. A i ty poczujesz się o wiele lepiej.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - zastanawiasz się, czy zaprosić kogoś na randkę i rozpocząć ten ryzykowny romans? Nie planuj niczego i nie rozmyślaj o konsekwencjach, a zamiast tego po prostu spędź z tą osobą przyjemny wieczór. Znajdziesz swoje odpowiedzi, kiedy popatrzycie sobie w oczy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jesteś zmęczony po pełni w twoim znaku i czekasz tylko na weekend. Daj sobie kilka dni luzu, a w tym czasie pomyśl, z kim chcesz spędzić sobotę i niedzielę. Chociaż ty masz teraz ochotę się schować, ludzie bardzo dużo o tobie myślą.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nagłe uczucie obciążenia może cię dziś odrobinę zasmucić. Jednak nie poddawaj się temu! Spędź dzisiejszy dzień, szukając wokół siebie nadziei. Będziesz zaskoczony tym, ile jesteś w stanie jej znaleźć. Zaśniesz spokojnie, pełen wiary w lepsze jutro.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów